Контінентал Фармерз Груп

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://cfg.com.ua
445 000 тонн
Потужність елеваторів та зерносховищ «Контінентал»

«Контінентал» має у своєму складі п'ять сучасних елеваторних комплексів і чотири зерносховища, які розташовані у Тернопільській,
Івано-Франківській, Чернівецькій і Хмельницькій областях.

165 000 га
Складає наш земельний банк в шести областях Західної України

«Контінентал» вирощує пшеницю, соняшник, ріпак, кукурудзу, картоплю, гречку, ячмінь, гірчицю і сою, обробляючи землі в Тернопільській, Хмельницькій, Львівській,
Івано-Франківській, Чернівецькій і Рівненській областях.

20 000 000 грн
Спрямовано в 2016 році компанією на соціальні проекти

Благодійний фонд «Контіненталу» підтримує громади населених пунктів, де обробляє землі, спрямовуючи кошти на ремонт доріг, благоустрій, підтримку АТО, медицину та інші соціально важливі проекти.

«Контінентал Фармерз Груп» - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований у в 1992 році. На сьогодні земельний банк компанії становить 165 тис. га, які розташовані у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

«Контінентал» вирощує пшеницю, соняшник, картоплю, кукурудзу, сою, ріпак, ячмінь, горох, гречку і сорго. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, який її співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та сільськогосподарської техніки, а також з ефективним всебічним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

РОСЛИННИЦТВО
Земельні ресурси «Контіненталу» розташовані в найбільш родючих і сприятливих регіонах України.

«Контінентал» обробляє землі у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській і Рівненській областях. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, який її співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та сільськогосподарської техніки, а також з ефективним всебічним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів.

КАРТОПЛЯНИЙ БІЗНЕС
«Контінентал» є одним з провідних виробників картоплі в Україні.

Для тривалого зберігання картоплі «Контінентал» використовує сучасне картоплесховище місткістю 52 тис. тонн. Також до складу «Контіненталу» входить два крохмальні заводи.

ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА
До складу «Контіненталу» входить п'ять елеваторів загальною потужністю 445 тис. тонн.

Найбільші елеватори «Контіненталу» розташовані в смт. Козова, м. Борщів, с. Деренівка. Загальна потужність «банок» кожного з них складає 100 тис. тонн. Тут зберігається зерно кукурудзи, пшениці, ріпаку, соняшнику і сої.

ВИРОБНИЦТВО НАСІННЯ
Завод з обробки та виведення насіння розташований у м. Хоростків (Тернопільська область).

Тут обробляється 300 тонн високоякісного насіння на день, при цьому чистота насіння сягає 99,8%. Збереження насіння забезпечують сховища загальною місткістю 70 тис. тонн. Таким чином, «Контінентал» зменшує свою залежність від зовнішніх постачальників, контролює якість продукції, а також отримує можливість знижувати ціни.

ТВАРИННИЦТВО
На фермі «Контіненталу» утримуються 568 корів
та 650 голів молодняка.

Ферма «Контіненталу» розташована в селі Подвірне (Чернівецька область).

цінності «Контінентал Фармерз Груп»

Відкритість

«Контінентал Фармерз Груп» – це прозора Компанія.
Ми відкриті для нових ідей, технологій, інформації, діалогу та спільного пошуку рішення. Ми постійно розвиваємось: вдосконалюємо наші технології, створюємо умови для росту і розвитку співробітників.

Відповідальність

«Контінентал Фармерз Груп» будує партнерські взаємовідносини зі своїми інвесторами, постачальниками, клієнтами і місцевими громадами. Ми – надійний об’єкт для інвестицій та відповідальний роботодавець.

Турбота

Ми робимо внесок у розвиток нашої Компанії, наших сіл і нашої країни. «Контінентал» турбується про благополуччя співробітників і створює комфортні умови праці. Бережно ставимось до довірених нам ресурсів та навколишнього середовища, цінуємо та плекаємо традиції.

Результативність

Ми – експерти своєї справи. У «Контіненталу» націлені на досягнення максимального та стійкого командного результату.

Ми проявляємо ініціативу, знаходимо можливості для досягнення цілей якісно і в терміни.

ЗМI ПРО НАС

ЧОМУ САМЕ «Контінентал Фармерз Груп»

Офіційне працевлаштування

Конкурентний рівень заробітної плати

Корпоративне навчання

Кар’єрне зростання

Динамічна робота у великій компанії з європейськими цінностями

МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ!

Центральний офіс

вул. Винниченка, 8, м. Тернопіль, 46018, Україна

Представництво у Києві

вул. Хорива, 55Б, м. Київ, 04071, Україна
Телефон: 0 800 508 805