Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Стажер у податкову практику

Залежить від результатів співбесіди
Crowe Mikhailenko
2 месяца назад
27 марта 2023
Киевул. вулиця Редутна, 8.

Crowe Global — дев’ята за розміром аудиторська мережа в світі, яка має більше 700 незалежних аудиторських і консультаційних офісів в яких працює біля 40 000 працівників в 130 країнах світу.

CROWE MIKHAILENKO — це об'єднання професіоналів, які володіють унікальним досвідом у наданні професійних послуг та у загальному супроводі бізнесу клієнтів. Партнери та фахівці компанії та її практики неодноразово входили до національних та міжнародних рейтингів (топ 100 юристів України, топ-50 юридичних фірм, топ-5 юридичних практик тощо), очолюють або беруть активну участь у діяльності професійних асоціацій.

Наразі наше життя стало подорожжю, невизначеною та тривожною. Але в неймовірній команді цей шлях не тільки складний, але й захопливий. Враховуючи наш теперішній успішний досвід, ми зростаємо і активно долучаємо до нашої команди фахівців.

Говорячи в цілому, ми не прагнемо знайти супер спеціаліста, який уже володіє всіма компетенціями (hard-skills), але ми готові пройти шлях зі спеціалістом, який готовий удосконалюватися всередині команди.

У кожній тяжкій ситуації, з якими ми вже стикалися на практиці (криза, ковід, війна), ми шукаємо можливості для розвитку команди загалом і кожного фахівця. Тим, хто не опускає руки в кризові хвилини і готовий вирушити з нами в подорож — нашою дорогою.

Компанія Crowe Mikhailenko шукає стажера у податкову практику.

Якщо ти випускник юридичного факультету.

Володієш знаннями в області бухгалтерського і податкового обліку, та хочеш розвиватись в цьому напрямі.

 Маєш хороші інтелектуальні та аналітичні здібності, вмієш обробляти великі обсяги інформації.

 Володієш англійською мовою.

Впевнений користувач ПК, зокрема, робота в excel.

Хочеш отримати досвід роботи в міжнародній компанії та професійно розвиватися.

Працювати у самому центрі Києва.

Бажаєш навчитися аналізувати поточні роз’яснення ДПСУ і зміни законодавства, судову практику, складати проекти правових документів.

Тоді скоріш приходь до нас.

Стажування оплатне та з подальшим працевлаштуванням.

?Розглянемо кандидатів без досвіду роботи, якщо ви зможете зацікавити своїми здібностями та заповніть, будь ласка, нашу анкету: https://link.mikhailenko.com.ua/softrobota 

Ми уважно ознайомимося з вашою анкетою та направимо зворотний зв’язок протягом 2 — 3 днів на пошту або за іншими контактами, вказаними вами в резюме.

Наступними етапами рекрутації буде тестування ваших професійних навичок, а також інтерв'ю з нашим HR відділом і знайомство з керівниками департаментів і керуючим партнером. Якщо наша філософія і ваші уміння та навички будуть відповідати один одному, ми зробимо JOB OFFER.

Похожие вакансии по профессиям: