Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
03.03.2020

Продавець-консультант

Доктор Оптика
Торговля розничная / Retail
  • Регион:Боярка

Хто ми:

Ті, хто постійно розвивається і розширює свої горизонти.

Ми завжди в пошуку нових ідей та рішень, які здатні зробити наших гостей та співробітників щасливішими, успішнішими сьогодні, завтра і завжди.

Ті, хто обожнює свою команду і не проти поповнення.

Ми молода компанія, яка невпинно набирає обертів в своєму стрімкому розвитку. Ми обожнюємо нашу команду, яка є основним джерелом нашого натхнення і безупинного руху вперед. Ми відкриваємо нові салони і завжди раді тим, хто готовий робити світ кращим разом з нами:)

Ті, хто знає, як розкрити потенціал особливих людей (таких, як ти).

Ми знаємо, що кожен з нас особливий і має власну «суперсилу», лишається лиш вдягнути «правильний костюм». У нас він точно є....здається залишився останній:)

Ті, хто підтримає тебе на старті і надихне на подальші звершення.

Наше знайомство почнеться з кави та купи цікавих людей, яких не зупинити в бажанні допомогти тобі стати суперпродавцем. І це тільки початок...90% наших директорів - це ті, хто бажав, демонстрував і досягав. Ти також зможеш!

 

Якщо ти хочеш:

Отримувати задоволення від роботи.

День має всі шанси стати чудовим, коли він починається з кави, у нас вона найсмачніша.

Щоденно ти отримуватимеш емоційне піднесення, адже ти робиш важливу справу - допомагаєш людям побачити світ на всі 100%.

Винагороду за власні зусилля.

Наша система винагороди працює за принципами прозорості та рівності. Ти можеш відслідковувати власні результати та планувати свої подальші досягнення. А ми зробимо все можливе, щоб це в тебе вдалося!

Долучитися до світу естетики та інновацій:

Адже наші продукти завжди «най»: найякісніші, найестетичніші та найпрогресивніші. Якщо це тобі імпонує і ти бажаєш працювати з продуктами світового значення - тобі до нас!

Розвиватися.

Постійно дізнаватися нове, перебувати в креативному освітньому просторі, знайомитися і спілкуватися з цікавими людьми. Отримувати професійні та особисті інсайти.

 

Якщо "йокнуло", треба клікати!

 

Графік роботи:

з 09.00-19.00 (4 - дні робочі, 2 - вихідні)