Dr. Reddy's Laboratories

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.drreddys.ua/ukraine

Dr. Reddy’s Laboratories Limited

Компанія «Др. Редді’с Лабораторіс Лімітед» (Dr. Reddy’s Laboratories Limited) – глобальна, інтегрована фармацевтична Компанія, що присвятила себе постачанню доступних та інноваційних ліків заради покращання здоров’я населення на світовий ринок.

Зі штаб-квартирою в м. Хайдерабаді (Телангана, Індія), Компанія «Др. Редді’с Лабораторіс Лімітед» котирується на Фондовій біржі у США, м. Нью-Йорк (BSE: 500124, NSE: DRREDDY, NYSE: RDY), та включає в себе бізнес-підрозділи: постачання фармацевтичних сервісів та активних фармацевтичних субстанцій, глобальний підрозділ генеричних лікарських засобів, підрозділ патентованих лікарських засобів. Основними терапевтичними областями для Компанії «Др. Редді’с Лабораторіс Лімітед» є гастроентерологія, серцево-судинні захворювання, діабетологія, онкологія, менеджмент болю та дерматологія.

Компанія веде активну діяльність на ринках Сполучених Штатів Америки (США), Індії, Європи та СНД.

«Др. Редді'с Лабораторіз» в Україні

Компанія «Dr. Reddy’s Laboratories Limited» вийшла на український фармацевтичний ринок у 1994 році, а в 2011 році було зареєстровано ТОВ «Др. Редді’с Лабораторіз».

Початковий портфель продукції складався з восьми лікарських засобів, що містили: омепразол, ципрофлоксацин, еналаприл, кеторолак, ранітидин, астемізол, комбінацію ібупрофену та парацетамолу, комбінацію ібупрофену, кетону та аміду.

Протягом останніх 20 років Компанія значно розширила свій портфель: на сьогоднішній день на ринку України представлено більш ніж 50 лікарських засобів різних форм випуску.

В ТОВ «Др. Редді'с Лабораторіз» в Україні працюють близько 250 фахівців. Компанія стрімко розвивається, а її діяльність охоплює всі регіони країни.

Переваги роботи в «Др. Редді'с Лабораторіз»

Талановиті працівники є запорукою успіху та зростання «Др. Редді'с Лабораторіз». В Компанії створена особлива корпоративна культура, яка підтримує та розвиває таланти кожного працівника, сприяє командній роботі та загальному успіху.

Ми проявляємо повагу та відкритість по відношенню до наших колег, клієнтів та партнерів та очікуємо від них такого ж ставлення до нас. У кожного працівника є можливість висловити свою точку зору та бути впевненим у тому, що його почують. Керівництво Компанії також відкрите до діалогу з працівниками у будь-який час.

Станьте частиною команди, котра дотримується високих стандартів та етичних норм ведення бізнесу, не поступаючись своїми цінностями на шляху до успіху!

Бренд нашої Компанії

Запитайте у будь-якого працівника Компанії «Др. Редді'с Лабораторіз», навіщо вони ходять на роботу, і Ви почуєте відповідь: «Тому що Здоров’я не може чекати!». У цих простих словах віддзеркалюється глибоке переконання, що лежить в основі діяльності нашої Компанії.

«Здоров’я» завжди було нашою метою. Лікарські засоби для нас – це не просто молекули, а засоби, що допомагають пацієнтам повернути здоров’я. Працюючи у фармацевтичній галузі, ми розуміємо нашу унікальну ціль; ми слідуємо нашим етичним і моральним принципам для того, щоб повернути здоров’я тим, хто потребує цього, а також поширити ідею здорового способу життя.

«Не може чекати» відображає наше прагнення діяти активно в процесі пошуку інноваційних рішень, направлених на задоволення існуючих потреб пацієнтів, і пришвидшувати доступ до найбільш запитуваних лікарських засобів більшій кількості людей у всьому світі.

Наше переконання засноване на основоположних принципах Співчуття та Динамізму, якими ми керуємось у нашій діяльності, і які надихають нас на дії у майбутньому.

Здоров’я
Не
Може
Чекати.

Тематичнi статтi

Забезпечення наявності доступних лікарських засобів для пацієнтів у період економічної кризи.

Наші лікарські засоби залишаються доступними для пацієнтів навіть в умовах безпрецедентної девальвації національної валюти в Україні.

Незважаючи на загострення ситуації з девальвацією національної валюти в Україні, "Др. Редді'с Лабораторіз» стала однією з небагатьох компаній світового рівня, що змогла максимально захистити клієнтів від безпосереднього впливу девальвації. У той самий час, коли ціни на більшість інших імпортних лікарських засобів виросли прямо пропорційно девальвації у період 2014-2015 років, наша Компанія, у відповідності до основної мети – забезпечення інноваційних та, в той же час, доступних лікарських засобів, – контролювала рівень цін на продукцію для гарантування її доступності для пацієнтів України. В результаті та завдяки невтомному дотриманню своїх цілей та виконанню своїх обіцянок, Компанія «Др. Редді'с Лабораторіз» отримала повагу ще більшої кількості лікарів.

Надання інноваційних лікарських засобів для спасіння життів.

Більшість пацієнтів в Україні оплачують лікарські засоби власним коштом. В період економічної кризи з 2014 року спостерігається зниження купівельної спроможності клієнтів, особливо у сфері препаратів для лікування онкологічних захворювань. Ситуація погіршилась через зниження доступності основних життєво важливих лікарських засобів для пацієнтів з онкологічними захворюваннями, оскільки державне фінансування закупівель лікарських засобів для лікування онкологічних захворювань знаходиться на низькому рівні.

Компанія «Др. Редді'с Лабораторіз» сприяла розширенню доступу до широкого портфелю високоякісних та доступних лікарських засобів в Україні для лікування онкологічних захворювань, таких як: паклітаксел, гемцитабін, золедронову кислоту, памидронат та бортезоміб.

Останнім часом завдяки можливостям світового рівня та кращій в своєму роді системі проведення досліджень та розробок, Компанія змогла вивести на ринок два нових біосиміляри у сфері лікування онкологічних захворювань – філграстим та ритуксимаб. Обидва лікарські засоби є високоякісними, високоефективними, але при цьому більш доступними біосимілярами. Вони допомогли врятувати життя сотен пацієнтів з онкологічними захворюваннями в Україні, які потребують цих життєво необхідних лікарських засобів.

© 2015 Dr. Reddy’s Laboratories Ltd. All rights reserved.

Please read the legal notice for further details. Unless otherwise specified, all product and service names appearing in this Internet site are trademarks owned by or licensed to Dr. Reddy’s Laboratories its subsidiaries or affiliates.