Sandoz

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://sandoz.com

Sandoz в Україні

Портфель препаратів компанії Sandoz в Україні налічує велику кількість лікарських засобів, які задовольняють потреби широкого кола пацієнтів та спеціалістів сфери охорони здоров’я різних напрямків медицини (різних терапевтичних областей). Ми займаємо провідні позиції на ринку безрецептурних, рецептурних, онкологічних препаратів, а також біосимілярів.
Компанія Sandoz другий рік поспіль стає переможцем Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» (2016 р., 2017р.). П’ять препаратів нашої компанії отримали нагороди в номінації «Препарат року». Статус переможця отримали два наших препарати у номінації «Пробіотик року» Міжнародного фестивалю-конкурсу «ВИБІР РОКУ» в Україні 2017 року.
Компанія Sandoz в Україні бере участь у програмі «Доступні ліки» Міністерства охорони здоров’я України, завдяки якій ми маємо можливість зробити свій внесок у розширення доступу українських пацієнтів до високоякісних лікарських засобів з незмінною безпекою та ефективністю.
Наша компанія розробляє освітні програми для медичних працівників та проводить заходи, що спрямовані на підвищення рівня обізнаності пацієнтів щодо профілактики захворювань. Ініціатива компанії SARI (Sandoz Antimicrobial Resistance Initiative), спрямована на боротьбу з антимікробною резистентністю, стала переможцем Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» у номінації «Проект року» у 2017 році.
Наявність якісних генеричних препаратів означає доступ та можливість вибору для лікаря та пацієнта, і компанія Sandoz надає таку можливість українським споживачам впродовж багатьох років. За цей час лікарі і пацієнти в Україні переконались: продукції Sandoz можна довіряти.
Розвиток персоналу - один з наших постійних пріоритетів. Це запорука особистісного і кар'єрного зростання для наших співробітників, які, у свою чергу, розвивають бізнес.
Компанія підтримує прагнення співробітників розвиватися, пропонуючи програми кар'єрного зростання і професійного розвитку. Структура тренерів польової служби проводить регулярні навчальні заходи і спільні візити для медичних представників.
Ми цінуємо і заохочуємо успіхи наших співробітників – є квартальна та річна програми визнання, а також мотиваційні поїздки за кордон для співробітників, що показують найкращі результати.
Наші співробітники беруть активну участь у волонтерських проектах та програмах корпоративної соціальної відповідальності.
4-31-КОРП-СНД-0818