Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
07.11.2019

Продавець-консультант техніки

12 000 грн.

Моя Техніка
Торговля розничная / Retail
  • Регион:Днепр

«Моя Техніка» - мережа магазинів електроніки, побутової техніки та товарів для дому. Магазинів з подібним форматом в Україні ви не знайдете. Широкий асортимент товару та наявність як нової, так і комісійної техніки робить мережу кращою. Унікальність концепції становить поєднання товарів в ідеальному співвідношенні «ціна - якість» і товарів еко-рітейлу.

 

 

Ми Шукаємо саме Тебе - кращого продавця-консультанта, який буде:

  • Допомагати нашим клієнтам зробити правильний вибір техніки;
  • Продавати гаджети і послуги Компанії, в яких ти добре розбираєшся, і отримувати за це гідну винагороду;
  • Розвиватися і обмінюватися досвідом зі своїми колегами;

 

Ти наш ідеальний кандидат, якщо:

  • Маєш досвід роботи в продажах (бажано техніки) від 6-ти місяців.
  • Чи вмієш легко налагоджувати контакти і знаєш підхід до клієнта :)
  • Прагнеш заробляти, не стояти на місці, а постійно розвиватися.

У нас ти зможеш отримати ще:

  • Необмежений заробіток. Оплачувана стажування та можливість заробляти з 1-го дня. Прозора система нарахування бонусів і сума з / пл залежить тільки від твого вміння продавати і бажання заробляти бонуси. Кращі працівники в мережі отримують стабільний дохід в 12 000 - 15 000 щомісяця при графіку 4 раб. / 2 вих. з 8-00 до 20-00.
  • Можливість дуже швидкого кар'єрного росту. Ми мережа, яка постійно розвивається, тому кращі співробітники в 90% випадків виросли всередині компанії з продавців до Керуючих магазинів! Все в твоїх руках, головне бажання і завзятість.
  • Участь в мотиваційних програмах та гідний соціальний пакет. Можливість безкоштовно вчитися - наш корпоративний тренер навчить тебе всім фішках продажів. Наші співробітники завжди беруть участь в мотиваційних програмах, в яких отримують цінні подарунки. Кожен співробітник може розраховувати на оплачувану відпустку, лікарняні, премії на святкові події, матеріальну допомогу при лікуванні, подарунок на День Народження.

 

Ми відкриті для новачків, ДОСВІД РОБОТИ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ, тому що готові самі з тебе виростити професіонала - чекаємо твоє резюме вже сьогодні!

 

Якщо немає резюме напиши нам просто на: p o d b o r @ m y t. c o m. u a

Приходь, тобі точно у нас сподобається! ;)