Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Вчитель англійської мови

15 000 — 30 000 ₴   Від кількісті годин
English Masters
2 месяца назад
27 марта 2023
Николаев

Школа «English Masters» шукає позитивних, комунікабельних і відповідальних викладачів з гарною англійською від В1, вмінням працювати в команді і бажанням зростати професійному і матеріальному напрямку.

Ми працюємо з 2010 року і випустили тисячі задоволених учнів. Але ми не тільки дбаємо про якість навчання. Наша школа дуже teacher friendly. Наші викладачі самі вирішують, скільки годин вони хочуть працювати і скільки вони хочуть заробляти.

Ми встановили мінімальну оплату в 250-300 гривень за годину. Але це тільки базова оплата. Доведіть що ви гарний викладач і студенти йдуть до вас і заробляйте більше — the sky is the limit.

Ми шукаємо викладачів на офлайн навчання, але це не значить, що нам не потрібні викладачі, яки можуть займатися тільки онлайн. Тож, do not hesitate!

Ми шукаємо професійних викладачів, але якщо ви маєте бажання бути викладачем, але не маєте достатньо experience and skills ми розглянемо можливість стажування, або праці під наглядом з перспективою отримання посади викладача в майбутньому.

Наші викладачі — це команда професіоналів і ми постійно удосконалюємо наші знання, проводимо мастер-класи, семінари, тренінги.

Чекаємо на ваші CV і covering letter, або пишіть та дзвоніть напряму.

Арамаіс Саркісян

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: