loading

7 дней назад - 05.05.2021

Монтажник РЕА 3 розряду (вул. Семена Скляренка)

Ajax Manufacturing

14600 (10000 грн - 1 місяць випробного терміну)

Адрес: Киев, вулиця Семена Скляренка, 5, Оболонский
Контакт: Журавська Вікторія
Телефон: 380930357927

Ajax Systems — українська компанія, що розробляє та виробляє бездротові системи безпеки Ajax із можливостями розумного дому. У своїх пристроях ми об'єднали сучасні технології, власні ноу-хау та стильний дизайн.
У лінійці Ajax — 33 пристрої: вони захищають приміщення від пограбування, пожежі, затоплення і дають можливість керувати електроприладами. Наша компанія — українська історія успіху і місце неймовірної сили та енергії.

Сьогодні Ajax захищає понад 900 000 користувачів у 120 країнах світу. Ajax відзначено найвищими європейськими нагородами у сфері безпеки.

Виробництво Ajax Systems налічує два заводи, що розташовані в Києві. Також у нас три офіси: у Києві, Харкові та Вінниці. Локальні команди продажів є у Великобританії, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччині, Польщі, Норвегії, Румунії, Туреччині, ОАЕ та ПАР.

Процес виробництва забезпечують чотири департаменти: SMT-монтажу, монтажу, напівфабрикату та готового продукту. А також експериментально-технологічний відділ та відділ контролю якості. На виробництві встановлено сучасні SMT та конвеєрні лінії, автоматизовано ключові процеси і постійно нарощуються потужності.

Ми прагнемо до повної відповідності європейським стандартам, тому забезпечуємо вам достойні умови праці, можливості розвитку та фінансову стабільність.

Після автоматизованого монтажу друкованих плат монтажники радіоелектронної апаратури на паяльній станції паяють на плату додаткові компоненти та візуально оцінюють якість отриманого продукту.

Основні вимоги:

 • Середньо-спеціальна освіта (молодший спеціаліст)
 • Знання елементної бази (резистори, транзистори і тд.), методів і способів монтажу складних блоків, вузлів, модулів на платах з монтажними та принциповими схемами.
 • Уміння користуватися паяльною станцією, вимірювальним обладнанням.
 • Досвід роботи на аналогічній (або близькій) посаді від 2 років.

Основні обов'язки:

 • Монтаж dip (вивідних) компонентів на друковану плату згідно вимог (в роботі більше 50 різних плат для пристроїв Ajax);.
 • Контрольний огляд плати після запаювання.

Ми пропонуємо:

 • Заводи на вибір за адресою: вул. Скляренка, 5 (Куренівка) або вул. Бориспільська, 9 (Радіозавод)
 • Графік роботи: понеділок-пятниця 9:00-18:00, субота та неділя - вихідні.

 • Офіційне працевлаштування

 • Комфортні умови праці: тепле приміщення, закріплене робоче місце, зручний спецодяг, затишна кухня, обладнана кавомашинами, холодильниками, мікрохвильовками, а також фрукти та чай.

 • Можливість професійного та кар'єрного зростання з подальшим підвищенням заробітної плати.

Добре коли є робота та впевненість у завтрашньому дні! Телефонуйте нам прямо зараз, ми чекаємо на вас! Відгукуйтеся і вже завтра працюйте.


Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

 • Создайте свое резюме на rabota.ua
 • Получайте предложения от работодателей