Поиск работы на robota.uaukraine
Удаленная работа

Консультант/ка по комунікаціям зі ЗМІ

1 неделю назад
17 мая 2023
Киевул. Світла 3Др-н. Дарницкийметро Бориспольская
Удаленная работа
Проектная работа
Офіс з генератором
Офіс з безперебійним інтернетом

БО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА” ПРОДОВЖУЮТЬ КОНКУРС НА ВАКАНСІЮ: 

Консультант/ка по комунікаціям зі ЗМІ

1.Забезпечує посилення інформаційно-просвітницької діяльності організації на підтримку адвокаційної стратегії декриміналізації секс-праці в Україні. Приймає участь у плануванні, організації та проведенні інформаційних, публічних, адвокаційних заходів та у розробці Комунікаційного плану впровадження декриміналізації секс-праці в Україні.

2.Забезпечує активну участь лідерів спільноти та членів Ради лідерів у публічних інформаційних заходах з висвітлення проблем стигми, дискримінації та насильства над секс-працівниками, з обґрунтування необхідності впровадження декриміналізації секс-праці в Україні. 

3.Забезпечує активну участь членів Ради лідерів та активістів спільноти у публічних виступах у медійному просторі, а саме: участь у ток-шоу, інтерв’ю, радіо- теле-ефірах щодо захисту прав секс - працівників, висвітлення проблем стигми, дискримінації та насильства над секс працівниками, обґрунтування необхідності впровадження декриміналізації секс - праці в Україні тощо.

4.Забезпечує участь не менше 10 членів Ради/лідерів спільноти у медіа-заходах на топ телеканалах чи топ он-лайн медіа України тощо. 

5.Створює базу даних ЗМІ. Налагоджує комунікацію з журналістами найвпливовіших ЗМІ та забезпечує процес взаємодії лідерів спільноти із представниками українських медіа, організовує зустрічі та інтерв’ю лідерів спільноти з журналістами, участь лідерів у теле/радіо ефірах,  поширення та публікацію інформаційних матеріалів спільноти – статей, досліджень, заяв - на топ телеканалах чи топ он-лайн медіа України тощо - не менше 20 інформаційних матеріалів за участю лідерів.

6.Забезпечує медіа-підтримку проектних та адвокаційних заходів.

7.Складає та подає до Організації звіти про надані послуги / виконані  роботи.

Конкурсна документація складається з:
Оголошення (із зазначеними умовами проведення конкурсу); Конкурсна пропозиція (Додаток 1); Дані щодо оплати виконавця (Додаток 2)
та додається за посиланням

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1 до оголошення.

2. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до оголошення) – Додаток 2.

3. Усі документи, які вимагаються Додатком 1 до оголошення, а також рекомендаційні листи/листи підтримки (якщо це зазначено в оголошенні).

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу Отправить резюме з поміткою в темі листа «Конкурс консультант по комунікаціям зі ЗМІ» одним листом із додатками у формі якісних скан-копій (300 dpi). Неякісні скан-копії не приймаються.

Термін подання документів: по «27» березня 2023 р., реєстрація документів завершується об 11.00 27.03.2023.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розгляду не підлягають.

За додатковою інформацією звертатися:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА», е-mail: Отправить резюме , телефон: Показать контакты 0978922584 .

Трофімов Валерій

Легалайф-Украина, БО Проверенная

Негосударственные организации / NGO