Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

company-link
Вакансия закрыта

Middle/Senior Data Analyst (Marketing zone)

SKELAR
1 месяц назад
06 февраля 2023
Киевул. Констянтинівська 71

SocialTech — мультипродуктова IT-компанія, у якій ми відтворили світ венчурних інвестицій. Як venture builder, запускаємо та будуємо бізнеси, у серці яких сучасні технології, дані та аналітика.

Plich - це бізнес, з якого починався SocialTech. Наш флагманський продукт   – платформа для інфлюєнсерів, яка допомагає долати відчуття самотності через розваги, стрімінг та спілкування. 

Наша платформа - асиметричний маркетплейс з китовою моделлю та багатьма типами юзерів.  Для аналітики в маркетингу це означає: 

 • Ультра-волатильність і складність в прийнятті рішень навіть на значних об’ємах даних

 • Розтягнута крива дохідності когорти та мульти-дзеркальність продукту потребує складної моделі атрибуції між каналами трафіку

 • Комплексні зв’язки між різними зонами не дають однозначно встановити фактори змін

Все це робить аналітику стратегічною функцією бізнесу, відповідно нам необхідна найсильніша аналітична команда.

Команда Маркетингової аналітики

Відбудова функції Data Analytics в компанії почалось з маркетингу, а саме з прогнозу LTV комплексною регресійною моделлю в рамках оцінки трафіку. 

Наразі маркетинг - найбільш пропрацьований напрямок аналітики з виділеною командою з 5-ти бійців. При цьому, не дивлячись на late-stage стадію розвитку бізнесу, кількість і складність викликів тільки зростає. 

Склад команди: Lead analyst, Middle DA, Junior DA, 2 Trainee DA. Загалом в аналітиці в Plich 20 професіоналів.

Аналітики в усіх зонах напряму взаємодіють із стейкхолдерами - у маркетингу наявні відбудовані горизонтальні зв’язки, тоді як Marketing Analytics Lead репортить напряму CMO. Також в аналітиці є Analytics Center of Excellence, який забезпечує розвиток всіх аналітиків та вирішує проблеми на стиках між зонами бізнесу.

Кого шукаємо?

В нашому розумінні аналітика – це в першу чергу про вміння вирішувати складні проблеми, а не про набір технічних навичок. Проте від Middle/Senior DA в нашій команді ми очікуємо володіння базовими інструментами (SQL, Python, Tableau) на достатньому рівні.

Ми також готові розглянути свічерів, які мають солідний бекграунд в близьких до аналітики сфер, таких як маркетинг, фінанси, інвестиції, дата-інженерія тощо.

Очікування від особистих якостей кандидата:

 • Вміння пояснювати складні речі просто та відстоювати рішення перед стейкхолдерами

 • Працювати у високому рівні невизначеності та структурувати інформацію 

 • Аналітика не «на замовлення» від стейкхолдера, а на випередження. Бажання бути драйвером напрямку та будувати партнерські стосунки

 • Закривати “під ключ” складні аналітичні ініціативи, від процесу ideation до впровадження у життя

Приклад задач:

 • Після ряду змін в продукті та бізнес моделі ми підійшли до наступної ітерації в оцінці трафіку - необхідне оновлення/створення моделі прогнозу LTV

 • Значну частину бюджетів витрачаємо на Remarketing, тому нам важливо розуміти кого, коли і куди повертати, а також правильно атрибутувати кости і виручку між джерелами трафіку. Готуємось тестувати Data Driven Attribution від GA4 та будувати власну кастомну модель атрибуції (один з наших найскладніших викликів)

 • Фабрика креативів проводить одночасно десятки тестів. Від звичайних А/B-тестів між парою банерів до тестування концепцій з 50-ти пар креативів в рамках одного тесту. Розробляємо фреймворк тестування, щоб приймати рішення швидше, а помилятись при цьому - рідше O

 • Зростаюча кількість зовнішніх інтеграцій потребує постійної оптимізації вигрузок та контролю якості даних. Щоб забезпечити маркетинг коректними даними необхідні рішення на стику MySQL, BigQuery, AirFlow та API сервісів

Якщо тобі цікаво приймати складні рішення, результат яких одразу впливає на метрики бізнесу, та розвиватись як аналітик – чекаємо на твій відгук ;)

Умови / Що пропонуємо:

 • Будемо раді бачити тебе в супер сучасному офісі на Подолі. Ми підготували генератори, зарядні станції, старлінки, обігрівачі, укриття. Все для комфорту та безпеки на роботі в цей непростий час

 • Пропонуємо страховий медичний поліс, послуги корпоративних лікаря та психолога

 • Для комфортної роботи надаємо сучасну техніку Apple і не тільки 

 • Надаємо доступ до внутрішньої бізнес-літератури, тренінгів, семінарів, компенсуємо конференції/мітапи в Україні та за кордоном.

Від початку війни ми усіляко підтримуємо наших співробітників та їх близьких. Організували евакуацію з різних точок України; допомогли з житлом і харчуванням на наших корп. локаціях команді SocialTech та їхнім рідним; підтримали співробітників у фінансовій скруті; забезпечили тих, хто приєднався до лав ЗСУ та Тероборони спец. еквіпом; створили власний Благодійний Фонд. Наші люди — найцінніший актив. 

Долучайся до нашої команди та гайда разом перемагати на всіх фронтах!

vacancy bottom banner

Похожие вакансии по профессиям: