loading

4 недели назад - 08.02.2021

Graphic Designer with AE skills (Headway, EdTech)

Genesis

Адрес: Киев, Кирилівська 40, Тараса Шевченко

Genesis - міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу. Понад 1500 осіб в п'яти країнах створюють продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця. Один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple в Східній Європі. Екосистема Genesis складається з більш ніж 15 компаній та інвестиційного фонду.

Наразі Headway завантажили вже мільйони читачів: це і студенти з Штатів, i бізнесмени зі Швеції, й навіть DJї з Філіппін. Ми постійно фігуруємо в топах App Store та Google Play в категорії Education, а також стали ТОП-1 додатком у більш ніж у 5-ти країнах. Apple регулярно відзначають Headway в категоріях 'App Of The Day' та 'New App We Love' у сторах понад 100 країн. Headway встановлено на демо телефонах в Apple store і для нас це лише початок.

Зараз ми в пошуку Junior(or Middle) Graphic & Motion Designer, який буде працювати над рекламними матеріалами для просування мобільного додатку в рамках команди маркетингу.

Дуже важливо, аби ти поділяв цінності нашої команди: Work hard, getting things done, уважність до деталей у роботі та спілкуванні, щирість, бажання допомагати іншим та постійно працювати над собою. Mindset важливіший за досвід. Кожен член команди Headway прагне втілювати нові ідеї в атмосфері наших commandments SELECT. Більше про нас ти можеш прочитати тут і ось тут.

Твоїми завданнями будуть:

 • Створення рекламного віжуалу для просування мобільного додатку (статичні креативи, анімація, відео);
 • Проведення аналізу результатів креативів задля оптимізації майбутніх рекламних матеріалів;
 • Участь в розробці нових ідей і концепцій;
 • Аналіз рекламної активності ринку/конкурентів;
 • Взаємодія з креативним маркетологом.

Ми очікуємо, що ти:

 • Маєш досвід роботи графічним та моушен дизайнером;
 • Знаєш After Effects, Photoshop / Illustrator;
 • Маєш розуміння принципів дизайну.

Буде перевагою, якщо ти:

 • Маєш досвід відеомонтажу (Adobe Premiere, Final Cut, і тд);
 • Маєш досвід створення реклами для соціальних мереж;
 • Розумієш принципи драматургії та психології споживання;
 • Обожнюєш рекламу, слідкуєш за трендами в ній.

Наша компанія побудована на вмінні знаходити найкращих людей і створювати для них унікальні умови:

Комфортні умови та гнучкий графік

Класний офіс у 5 хвилинах від метро Тараса Шевченко з терасою, лаунж зонами, кухнею, PlayStation. У наших офісах багато рослин та спеціальна система вентиляції і кондиціонування. Ми забезпечуємо 20 днів оплачуваної відпустки на рік і зручний робочий графік.

Турбота про здоров'я і спорт

Сніданки, обіди, безмежна кількість фруктів, снеків, смузі та йогуртів в офісі. Корпоративний лікар і медичне страхування. Безкоштовні тренування з бігу, футболу, баскетболу, волейболу та йоги. Знижки в найближчі спортзали та оплата участі у спортивних змаганнях.

Навчання та розвиток

Business і Management School для співробітників компанії. Велика електронна бібліотека та доступ до платних онлайн-курсів і конференцій, внутрішні бесіди і воркшопи, курси англійської і розмовний клуб. Компенсація додаткового навчання на зовнішніх тренінгах і семінарах.

Гучні корпоративи

Два рази на рік - влітку і взимку - ми проводимо корпоративи з шаленим лайнапом у крутих локаціях. Щомісяця офіси зустрічаються на локальні тусовки та виїзні заходи, а після квартального звіту для всієї команди влаштовують вечірку.

Genesis - це не просто компанія, а підприємницька екосистема, де кожен співробітник може втілити свої ідеї в реальність. Майже всі керівники Genesis виросли всередині компанії і почали керувати цілими проектами і напрямками бізнесу у 22-27 років. Ми інвестуємо та підтримуємо ініціативи своїх співробітників. Зараз 70% виручки Genesis приносять ті проєкти, яких п'ять років тому ще просто не було.

Залиш своє резюме і зроби крок на зустріч новим можливостям!

Більше про нас в соцмережах: Facebook, Instagram, LinkedIn.

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

 • Создайте свое резюме на rabota.ua
 • Получайте предложения от работодателей