Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.01.2021

Junior Product Designer (Boosters)

Genesis
IT
 • Регион:Киев
Английский (выше среднего)

Genesis - міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу. Понад 1500 осіб у п'яти країнах створюють продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця. Один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple в Східній Європі. Екосистема Genesis складається з більш ніж 15 компаній та інвестиційного фонду.

Boosters - це команда професіоналів, що створюють продукти, спрямовані на поліпшення якості життя мільйонів людей у всьому світі. Наші мобільні додатки регулярно входять у ТОП-5 AppStore / Google Play в своїх категоріях у більш ніж 50 країнах. Ми невтомно шукаємо видатних, орієнтованих на результат гравців, які спроможні піднести наші продукти до нових вершин.

Зараз нам потрібен Junior Product Designer, який буде генерувати дизайн рішення, які будуть підвищувати показники наших продуктів (конверсія, глибина, дохід, повернення). Також буде підтримувати безперебійний процес розробки нового функціоналу, вчасно формуючи ресурси, необхідні для реалізації рішень.

Дизайнер повинен бути 'голосом наших користувачів', при цьому дружити з аналітикою.

Твоїми завданнями будуть:

 • Підвищення продуктових метрик за допомогою дизайну

 • Проведення user research, user interviews

 • Підготовка ресурсів для розробки

 • Адаптація рішень під різні платформи

 • Робота з аналітикою продукту (опціонально)

 • Пошук слабких місць продукту '

Ми очікуємо, що ти:

 • Маєш від 0,5 років досвіду в проектуванні мобільних інтерфейсів

 • Працюєш зі Sketch

 • Вмієш працювати з інтерфейсною анімацією та в команді розробників

 • Знаєш англійську на рівні upper-intermediate і вище

Буде перевагою, якщо ти:

 • Маєш досвід проведення User interview

 • Маєш досвід з промальовуванням іконок для інтерфейсу

 • Розумієш принципи sound дизайну інтерфейсів

 • Маєш досвід з продуктовою аналітикою

Genesis створив всі умови для твого успіху

Комфортні умови та гнучкий графік

Класний офіс у 5 хвилинах від метро Тараса Шевченко з терасою, лаунж зонами, кухнею, PlayStation. У наших офісах багато рослин та спеціальна система вентиляції і кондиціонування. Ми забезпечуємо 20 днів оплачуваної відпустки на рік і зручний робочий графік.

Турбота про здоров'я і спорт

Сніданки, обіди, безмежна кількість фруктів, снеків, смузі та йогуртів в офісі. Корпоративний лікар і медичне страхування. Безкоштовні тренування з бігу, футболу, баскетболу, волейболу та йоги. Знижки в найближчі спортзали та оплата участі у спортивних змаганнях.

Навчання та розвиток

Business і Management School для співробітників компанії. Велика електронна бібліотека та доступ до платних онлайн-курсів і конференцій, внутрішні бесіди і воркшопи, курси англійської і розмовний клуб. Компенсація додаткового навчання на зовнішніх тренінгах і семінарах.

Гучні корпоративи

Два рази на рік - влітку і взимку - ми проводимо корпоративи з шаленим лайнапом у крутих локаціях. Щомісяця офіси зустрічаються на локальні тусовки та виїзні заходи, а після квартального звіту для всієї команди влаштовують вечірку.

Genesis - це не просто компанія, а підприємницька екосистема, де кожен співробітник може втілити свої ідеї в реальність. Майже всі керівники Genesis виросли всередині компанії і почали керувати цілими проектами і напрямками бізнесу у 22-27 років. Ми інвестуємо та підтримуємо ініціативи своїх співробітників. Зараз 70% виручки Genesis приносять ті проєкти, яких п'ять років тому ще просто не було.

Залиш своє резюме і зроби крок на зустріч новим можливостям!