Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
09.09.2020

Motion Designer (HolyWater)

Genesis
IT - разработка ПО
 • Регион:Киев

Genesis - міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу. Понад 1500 осіб в п'яти країнах створюють продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця. Один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple в Східній Європі. Екосистема Genesis складається з більш ніж 15 компаній та інвестиційного фонду.

 

HolyWater - це стартап, який дуже швидко зростає та має 2Х revenue growth rate кожного місяця. Наша команда розробила 2 мобільні додатки, які вже вразили 1 мільйон користувачів! Ми постійно фігуруємо в топах App Store в США та інших країнах, а також стали ТОП-2 додатком у Бразилії, що випереджає Netflix та Instagram. Таких результатів ми досягли менш ніж за 6 місяців - уяви, що ми можемо зробити за 1 або 5 років?

 

Вважаємо, що шанс наполегливо працювати з розумними та веселими людьми - це одна з найважливіших речей у світі. Ось чому в нас немає жодних bullshit tasks, бюрократії та офіційної ієрархії. Кожен член команди має можливість запропонувати ідею, яка зможе перетворитися на нову функцію чи продукт.

 

Ми вирішили зайнятися іграми та запустили рольовий додаток у найбільш швидко зростаючій ніші мобільних ігор. Зараз увага зосереджена на пошуку талановитих людей, які допоможуть вивести наш продукт на нові висоти. Якщо ти хоробра, працьовита, допитлива, самосвідома людина, яка не боїться помилятися та може вчитися на своїх помилках - давай поспілкуємось.

 

Зараз ми в пошуках талановитого Motion Designer, який своїм креативним мисленням допоможе досягти ще більш крутих результатів!

 

У тебе будуть такі задачі:

 • приймати участь в генеруванні ідей для рекламних відео-креативів, які ми будемо запускати на Facebook, Snapchat, TikTok, YouTube;
 • знімати відео разом із командою маркетингу та іншими дизайнерами в офісі;
 • монтувати відео, додавати анімацію та звук на відео;
 • робити варіації тих відео креативів, які працюють.

 

Ми очікуємо, що ти маєш:

 • від 6 місяців досвіду роботи на аналогічній позиції;
 • грунтовне знання інструментів Adobe After Effects / Premiere Pro та Photoshop;
 • розуміння принципів дизайну / базові знання з типографіки, композиції;
 • класні креативні скіли та здатність працювати в команді.

 

Буде плюсом:

 • знання Illustrator та Spine;
 • досвід у відео зйомці;
 • розуміння того, як працює реклама в соціальних мережах.

 

Genesis створив всі умови для твого успіху

 

Комфортні умови та гнучкий графік

Класний офіс в 5 хвилинах від метро Тараса Шевченко з терасою, лаунж зонами, кухнею, PlayStation. В наших офісах багато рослин та спеціальна система вентиляції і кондиціонування. Ми забезпечуємо 20 днів оплачуваної відпустки в рік і зручний робочий графік.

 

Турбота про здоров'я і спорт

Сніданки, обіди, безмежна кількість фруктів, снеків, смузі та йогуртів в офісі. Корпоративний лікар і медичне страхування. Безкоштовні тренування з бігу, футболу, баскетболу, волейболу та йоги. Знижки в найближчі спортзали та оплата участі у спортивних змаганнях.

 

Навчання та розвиток

Business і Management School для співробітників компанії. Велика електронна бібліотека та доступ до платних онлайн-курсів і конференцій, внутрішні бесіди і воркшопи, курси англійської і speaking club. Компенсація додаткового навчання на зовнішніх тренінгах і семінарах.

 

Гучні корпоративи

Два рази на рік - влітку і взимку - ми проводимо корпоративи з шаленим лайнапом в крутих локаціях. Щомісяця офіси зустрічаються на локальні тусовки та виїзні заходи, а після квартального звіту для всієї команди влаштовують вечірку

 

Genesis - це не просто компанія, а підприємницька екосистема, де кожен співробітник може втілити свої ідеї в реальність. Практично всі керівники Genesis виросли всередині компанії і почали керувати цілими проектами і напрямками бізнесу у Ми інвестуємо та підтримуємо ініціативи своїх співробітників. Зараз 70% виручки Genesis приносять ті проєкти, яких п'ять років тому ще просто не було.

 

Приєднуйся до нас в команду!