Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
22.11.2019

Молодший інспектор відділу режиму і охорони (охоронець)

6 300 грн.

Полтавська установа виконання покарань №23
Государственный сектор
  • Регион:Полтава

Требования: чоловік від 19 до 40 років, служба в Збройних силах, без вимог до досвіду роботи, придатні за станом здоров'я.

 

Обязанности:

охорона осіб, які утримуються під вартою

Условия работы:

Державна установа «Полтавська установа виконання покарань (№ 23)» запрошує на роботу чоловіка віком від 19 до 40 років на посаду молодшого інспектора відділу режиму і охорони. На посаду молодшого інспектора відділу режиму і охорони запрошуються особи, які мають повну загальну середню освіту. Служба в Збройних силах, без вимог до досвіду роботи, придатні за станом здоров'я.

  • Переваги працевлаштування в нас:

*співробітники отримують соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства (відпустка тривалістю від 30 діб, додаткові види відпусток відповідно до Закону України «Про відпустки»), оплачувані лікарняні, можливість поєднувати роботу з навчанням на заочній формі навчання та ін);

* безоплатний проїзд в тролейбусах міста;

* можливість вийти на пенсію за вислугою років, при наявності 25 років календарної вислуги (в яку зараховується служба в Збройних силах);

*позмінний графік роботи - доба через три;

* установа знаходиться в центрі міста за адресою: вул Пушкіна, 91;

* заробітна плата на першому році служби від 6300 грн;

* можливість отримати повну вищу освіту на заочній формі навчання в Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) за рахунок держави, за спеціальностями «Правознавство» та «Психологія».

З питань працевлаштування звертатися з понеділка по п'ятницю за тел: 066 198 1967 Інна Володимирівна, 066 313 79 21 Ірина Володимирівна.

Обов'язки: охорона