Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме rabota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
15.08.2019

Тракторист на постійну роботу з наданням житла

10 000 грн.

Телештан С.Я., ФОП
АПК (Агропромышленный комплекс)
  • Регион:Херсон

Требования: порядність, відсутність алкоголізму, особам з кримінальним минулим прохання не турбувати. Досвід роботи не менше 5 років.

 

Обязанности: роботи пов'язані з вирощуванням та збиранням зернових культур

 

Условия работы: Робота постійна на тракторах МТЗ, Т-150, ХТА-200, К-700, комбайнах "ПАЛЕССЕ" та ін. Запрошуємо ТІЛЬКИ СІМЕЙНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ !!! які відповідальні до роботи, мають сім'ї і згодні на переїзд в Чаплинський район, Херсонської області. Надається безкоштовне житло з господарськими будівлями та городом, село газифіковане та асфальтоване, є дитсадок, школа, декілька магазинів.На перспективу можливий викуп житла в рахунок заробітньої плати. Господарство займається тваринництвом і рослинництвом. Для дружини чи дітей фахівця можливе працевлаштування в різних галузях господарства. В період інтенсивних польових робіт безкоштовне 2-х разове харчування для механізаторів.

Шановні претенденти, будь-ласка адекватно оцінюйте свої знання і навики, від Вашого фаху буде залежати заробітня плата. "Наєзднікі" і "рвачі" нам не потрібні. Сезонні працівники не цікавлять !