Дарница Фармацевтическая фирма, ЧАО

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://darnitsa.ua
КОМПАНІЯ СЬОГОДНІ
МІСІЯ
ЦІННОСТІ
ПРИВІТАННЯ
ПРОДУКЦІЯ
ВИРОБНИЦТВО
ЯКІСТЬ
НАДАЄМО ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЛІКАРЯМ ЕФЕКТИВНІ І РАЦІОНАЛЬНІ РІШЕННЯ В СФЕРІ КАРДІОЛОГІЇ, НЕВРОЛОГІЇ І ПРОБЛЕМ БОЛЮ В ІМ’Я ПРОДОВЖЕННЯ ЖИТТЯ ПАЦІЄНТІВ.
КАРДІОЛОГІЯ
НЕВРОЛОГІЯ
ПРОБЛЕМИ БОЛЮ
ЯКІСТЬ
ІННОВАЦІЙНІСТЬ
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
ПАРТНЕРСТВО
КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ
ЕНЕРГІЯ ЗНАНЬ
Це ключові принципи, якими ми керуємося і на які спираємося у своїх вчинках та взаємовідносинах один з одним і клієнтами. Вони об'єднують нас і є запорукою нашого успіху.

Гарне здоров'я і хороше самопочуття — це запорука гідного людського життя, безперечні цінності сьогодні. Прожити відведені нам роки краще і довше — головні виклики для людства, відтак всі ми потребуємо надійних і швидких рішень нагальних проблем охорони здоров'я.

Фармацевтична фірма «Дарниця» високо цінує довіру українців до нас, 85 років допомагаючи зберігати, примножувати та відновлювати здоров'я. Ми — ваші надійні і відповідальні партнери у віднайденні професійних рішень для розв'язання значущих проблем охорони здоров'я:

  • завдяки фокусному відборові до нашого портфеля препаратів, які якісно й результативно борються зі складними, широко розповсюдженими захворюваннями в різних медичних сферах
  • завдяки інноваційним рішенням для бізнесу та здоров’я шляхом запровадження європейських підходів до виробництва й управління і надання доступу фахівцям до найбільш ефективних і раціональних лікувальних практик
  • завдяки слідуванню філософії win-win у побудові довгострокових і взаємовигідних відносин з усіма діловими партнерами з позицій поваги та довіри
  • завдяки нашій гнучкості та сильному командному духові
  • завдяки відкритим та творчим відносинам у команді

Упевнена, що здоровий патріотизм, амбіційні цілі, достеменна фаховість, відповідальна експертиза, відкритість до змін допоможе «Дарниці» залишатися вашим надійним і привабливим партнером.

З повагою,
Генеральний директор ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»
Світлана Діденко

4,2 МЛРД
пігулок
460 МЛН
ампул
50 МЛН
туб м’яких лікарських форм
40 МЛН
флаконів крапель
15 МЛН
флаконів інфузійних розчинів
(введено в експлуатацію в 2015 році)
30 МЛН
флаконів стерильних антибіотиків
Ми здійснюємо випуск такого об'єму продукції щороку завдяки нашим виробничим потужностям.
виробництво у відповідності до вимог GMP
понад 200 млн. євро інвестицій у виробництво за останні 10 років
надсучасний роботизований складський комплекс на 10.000 палето-місць
боротьба з розповсюдженням контрафактних лікарських засобів
корпоративна ERP система

Компанія здійснює виробництво лікарських засобів на підставі Ліцензії на виробництво лікарських засобів АВ №598086, виданою Державною службою України з лікарських засобів.

Ми безперервно удосконалюємо наші виробничі процеси і модернізуємо наші технологічні потужності з використанням найсучасніших інноваційних технологій, забезпечуючи виконання усіх регуляторних вимог в Україні і країнах ЄС.

ЯКІСТЬ — ФІЛОСОФІЯ «ДАРНИЦІ»

Основа нашої філософії – принцип «у сферах якості та здоров‘я пацієнта не може бути жодних компромісів».

Наше лідерство на фармацевтичному ринку зебезпечують: використання інноваційних технологій та обладнання, суворе дотримання вимог GMP, широкий асортимент продукції, оптимальні ціни при гарантованій якості та ефективності

Фармацевтична фірма «Дарниця» - лідер у високотехнологічній та інноваційній фармацевтичній індустрії.
Вдруге поспіль нас обрали національною фармацевтичною компанією року за результатами конкурсу «Вибір року». Ми входимо у ТОП-3 кращих роботодавців галузі у рейтингу журналу «Фокус» та у ТОП-20 кращих роботодавців України на думку студентів та молодих спеціалістів (у рейтингу міжнародного кадрового порталу HeadHunter). Стабільність «Дарниці» підтверджує Державна фіскальна служба України, котра визнала нас «Компанією №1 за фінансовими показниками у фармацевтичній галузі».
У 2016 році «Дарниця» реалізувала найбільшу кількість препаратів у формі таблеток: 121 мільйон 578 тисяч 463 упаковок, встановивши Національний рекорд України.

Це лише незначна частина наших результатів і вони стимулюють нашу команду бути кращою. Наша стратегія – прорив, безперервне вдосконалення і впровадження кращих управлінських та виробничих практик.
Ми впевнено дивимося в майбутнє, маючи за плечима 87 років історії, досвіду і традицій. Нашою найбільшою цінністю є людина, її життя і здоров’я. Завдяки системі корпоративного навчання кожен член нашої команди постійно вдосконалює свої професійні компетенції та особисті якості. Наша корпоративна культура допомагає нам ефективно працювати разом та заохочує виявляти свою соціальну активність.

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Корпоративна соціальна відповідальність – засадничий принцип нашої діяльності. Продукція та рішення «Дарниці» мають наскрізь соціальний характер, від їхньої якості залежить нормальна життєдіяльність мільйонів українців. Ми відповідальні та прозорі у своїй поведінці та використанні ресурсів. Ми беремо активну участь в реалізації державних госпітальних програм з медичного забезпечення населення лікарськими засобами, підтримуємо низку проектів з благодійності, надаємо спонсорську допомогу і відроджуємо традиції меценатства. Відповідальне лідерство та корпоративна соціальна відповідальність – наші ключові рушійні сили на довгострокову перспективу.
Підтримка культурних
та просвітницьких проектів
Участь у більш ніж
50 благодійних проектах
Підтримка ініціатив
спортивних асоціацій та молоді

Ми беремо активну участь в реалізації державних госпітальних програм з медичного забезпечення населення лікарськими засобами, підтримуємо низку проектів з благодійності, надаємо спонсорську допомогу і відроджуємо традиції меценатства.

Відповідальне лідерство та корпоративна соціальна відповідальність –
наші ключові рушійні сили на довгострокову перспективу.