Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
31.10.2019

Менеджер по лізингу

Альфа-Банк
Банки

  Роботи бувають різними: перша, весела, нудна, важка. Але наша робота інша!

  Це найважливіша робота, тому що ми щодня працюємо на мільйони: мільйони клієнтів, комфорт, яких залежить від нас, і мільйони гривень, якими ми керуємо. Ми працюємо з мільйонами завдань і отримуємо  мільйонний досвід в команді на мільйон!

  Наша робота - на мільйони!

   

  Працюючи з нами ти отримаєш досвід роботи в компанії з міжнародним підходом до ведення бізнесу, можливість реалізовувати круті та амбіційні проекти, прокачуючи свої soft та hard skills, а підтримає тебе наша 9 000-на команда, разом з якою ти зможеш стати частиною потужного та динамічного digital-банку. 

   

  Чим потрібно займатись на даній позиції:

  • продажами послуг фінансового лізингу;
  • сервісним обслуговуванням лізингоодержувачів: відстеженням дебіторської заборгованості, супровідом клієнта до моменту закриття угоди, крос-продажу;
  • веденням оперативної звітності в рамках персональних обов'язків з продажу послуг лізингу;
  • у перспективі: будувати довгострокові партнерські відносини з постачальниками автомобілів і сільгосптехніки, в тому числі і як з каналом продажів послуг фінансового лізингу.

   

  Наші очікування:

  • знання основ техніки продажів і переговорів;
  • досвід роботи від 1 року в сфері продажів послуг лізингу або сфері кредитування клієнтів малого та середнього бізнесу;
  • орієнтація на результат та високий рівень самоорганізації.

   

  Приєднуйся до нашої Alfa-Family! :)

  #робота_на_мільйон