Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
05.02.2021

Клиент-менеджер AUTO.RIA

10 000 грн.

RIA.com
Интернет
  • Регион:Винница

Привіт!

Це HR-менеджери продуктової Компанії RIA.com Marketplaces (наші продукти — AUTO.RIA, DOM.RIA, RIA.com). 

Ми — лідери автомобільної інтернет-торгівлі, а нашими продуктами щодня користуються мільйони українців. Зараз ми працюємо з більш ніж двомастами дилерами вживаних авто та автосалонами нових авто зі всієї України, і ми хочемо рости далі!


Ситуація

Ми помітили, що продавці часто зацікавлені у терміновому продажу авто. І так само в купівлі тут і зараз зацікавлені автодилери. Тому ми запустили програму AUTO.RIA 24 і зараз нам потрібні люди, які допоможуть справитися з замовленнями, яких стає дедалі більше!

Завдання

Потрібно опрацьовувати вхідні заявки, працювати з партнерами, займатися їх пошуком та запускати в програму. А ще — спілкуватися з партнерами телефоном та через онлайн-листування. У нас уже є люди, які цим займаються, але їх можливості не безмежні. Ми хочемо підсилити команду!

Хто нам потрібен?

Ми шукаємо людину, яка працюватиме з партнерами програми AUTO.RIA 24 і допоможе досягти цілей команди.

Ми розраховуємо, що в такої людини буде досвід у продажах і телефонних переговорах. Вона розуміється у автомобільній тематиці та інструментах діджитал-маркетингу, зможе написати комерційну пропозицію і не розгубиться при особистій зустрічі з клієнтом. Ще краще, якщо ця людина організує безперебійну роботу з першого дня стажування і поєднає це з нашою навчальною програмою. Легко і без надзусиль.


Що ми пропонуємо?

Ставка 10 тис. грн за результатами співбесіди. Після проходження випробувального терміну будуть доступні колективні бонуси та перегляд рівня ставки відповідно до грейду.

Окрім грошей, пропонуємо 5-денний робочий тиждень і 8-годинний робочий день, гнучку систему відпусток і відпочинок на всі державні свята, компенсацію профільного навчання та вивчення англійської мови, розвиток по системі грейдів і супровід за індивідуальним планом розвитку.


Разом. 

Робота у великій продуктовій компанії з можливістю фінансового, професійного і кар'єрного росту. Амбітні завдання, сильна команда і підтримка. Участь у профільних конференціях, закордонні бренд-кемпи та навчання в кращих бізнес-школах України.

Робота зі своїми труднощами та можливостями. Яскравий і незабутній досвід. Нудно не буде!


Що робити?

Надсилайте нам резюме і коротку розповідь про себе!