Поиск работы на robota.uaukraine

Менеджер з розвитку в Корею

Meest China
2 дня назад
30 мая 2023
Другие страны
В офисе/на месте
Полная занятость

У міжнародну поштово-логістичну компанію«Meest China», яка спеціалізується на доставці посилок та комерційних вантажів з Китаю в Україну, ряд країн світу та організації повного спектру складських fulfillment послуг, запрошуємо Менеджера з розвитку в Корею.

* місцезнаходження в Кореї немає значення

Мета проекту — пошук, викуп, складські послуги та доставка затребуваних товарів з Кореї в Україну (старт та розвиток проекту з «0»).

Основні завдання на перший час: у кооперації з суміжними департаментами налагодити та підтримувати процедуру викупу, складської обробки (консолідація, перевірка, упаковка, фото тощо) та подальшого відправлення замовлень Клієнтів з Кореї в Україну.

Із вимог нам важливо:

  • проживання у Кореї, готовність до відряджень;
  • знання англійської, корейської мов;
  • досвід у викупі товарів із торгових майданчиків у Кореї, знання специфіки, правил, винятків, гарантій безпеки платежів тощо або досвід у складських процесах: консолідація, перевірка товарів, упаковка, підготовка до відправки на експорт тощо або досвід у логістиці, міжнародних відправленнях;
  • досвід у аналізі та виборі майданчиків для реалізації нових продуктів/товарів/послуг, інтеграції з маркетплейсами, інтеграції зі службами доставки, ціноутворення та бюджетування;
  • ініціативність, самостійність, рішучість, відповідальність, чесність.

Умови роботи (графік, зарплата та інше) готові обговорювати.

Чекаємо на Ваші резюме та контакти. Будемо раді поспілкуватися детальніше.