Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
05.03.2019

Начальник відділу субсидій

8 000 грн.

Київський міський центр зайнятості
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Державна установа з надання соціальних послуг.

 

Вимоги: Освіта- вища освіта не нижче рівня магістра, за напрямом підготовки фінансово-економічного або юридичного спрямування.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Здатність до аналітичного мислення, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, організаторські здібності, вміння працювати в колективі, стресостійкість, оперативність, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня.

Комунікабельність, ініціативність, тактовність, дисциплінованість, емоційна стабільність.

 

Обов'язки: Здійснення контролю за веденням діловодства, збереженням документів у відповідності з чинним законодавством. Здійснення підготовки та подачі статистичної, бухгалтерської звітності з питань діяльності відділу. Здійснення перевірки правильності розрахунку, терміну призначення субсидій. Затверджує рішення про призначення субсидій на житлово-комунальні послуги. Бере участь у роботі комісії з вирішення питань, пов'язаних із наданням субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у виняткових випадках. Здійснення розгляду письмових звернень громадян, підготовка відповіді на них відповідно до вимог та встановлених законодавством термінів. Здійснення прийому громадян.

 

Умови роботи:

Графік роботи:

Понеділок - Четвер з 9.00 до 18.00

П'ятниця з 9.00 до 16.45

Обідня перерва з 13.00 до 13.45

Заробітна плата: 7500-9000грн.