ГК Аскания

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.ascania.ua

ГРУПА КОМПАНІЙ«АСКАНІЯ»

ПРО НАС
НАШ БIЗНЕС
СОЦIАЛЬНА ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ

Група компаній «Асканія» – багатопрофільний український холдинг, який включає 12 компаній.

За 20 років активної роботи ми внесли вагомий внесок у розвиток української економіки, здобувши довіру мільйонів споживачів в Україні та світі.

Квасом «Ярило» насолоджуються у всіх куточках України. Мільйони людей оцінили красу троянд, вирощених у теплицях «Асканії-Флори» – одного із найбільших у Європі виробників троянд. Мед «Асканії-Пак» завоював довіру найвимогливіших споживачів із країн ЄС.

Серед напрямів діяльності ГК «Асканія»:

  • імпорт, виробництво і дистрибуція продуктів харчування
  • логістичні послуги
  • сільське господарство (вирощування троянд)
  • переробка та експорт меду та інші.

«Квас Бевериджиз» – найбільший в Україні виробник квасу із зернової сировини з повним циклом виробництва, провідний виробник безалкогольних напоїв в Україні.

Стрілецько-тренувальний комплекс «Центр-А» – перший і єдиний в Україні приватний навчальний заклад, який пропонує професійні тренінгові рішення в галузі безпеки.

У «Центрі-А» викладають висококласні інструктори – чемпіони Європи та світу, а також призери міжнародних змагань.

«Асканія-Пак» – лідер українського ринку продуктів харчування в порційній упаковці (сухих і пастоподібних). Компанія також займає провідні позиції у переробці та експорті меду.

«Асканія-Флора» – провідний виробник троянд у Європі, займає понад 50% ринку зрізної троянди в Україні. Тепличний комплекс «Асканія-Флора» – це місто під склом, де понад 700 cпеціалістів вирощують понад 35 видів троянд. Загальна площа теплиць складає 22,3 га.

Компанія «Зброяр» вже 10 років є одним із лідерів серед виробників цивільної нарізної вогнепальної зброї в Україні.

Сьогодні компанія пропонує широкий асортимент зброї власної розробки: гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим затвором сімейства Z-008, а також напівавтоматичні Z-15 і Z-10 на платформі AR.

«Грін Пауер Євроелектрік Україна» є офіційним представником німецької компанії «Green Power Euroelectric GmbH» на ринку України.

Компанія постачає в Україну продукцію світових брендів EUROLAMP™ (енергозберігаючі джерела світла) і EUROELECTRIC™ (електротехнічна група товарів). Загалом, на ринку України представлено понад 370 асортиментних позицій цих торгових марок.

«Віа Транс Експедиція» – логістична компанія, яка здійснює
міжнародні вантажні перевезення, а також займається
великотонажними перевезеннями по Україні.

«Асканія Авто» – імпортер і дистриб’ютор автомобільних шин та легкосплавних дисків провідних світових виробників: «Lassa», «Sailun», «Federal», «Toyo», «Michelin», «Pirelli» та ін.

«Протасів Яр» – перший та єдиний гірськолижний комплекс Києва. Він розташований в центрі столиці і є чудовим місцем для активного відпочинку киян та гостей міста!

За пiдтримки компанiї «АСКАНІЯ-ФЛОРА» вiдкрився оновлений стадiон

У смт. Калинівка Броварського району відбулось відкриття стадіону, до реконструкції якого долучилася компанія «Асканія-Флора». Зокрема, було встановлено новий газон, автоматичний полив і трибуну для глядачів.
На стадіоні регулярно проходять футбольні матчі команд Броварського р-ну, включаючи ФК «Асканія-Флора».

Колектив групи компанiй «АСКАНІЯ» подарував дiтям книги

Понад 150 книг було придбано співробітниками Групи компаній «Асканія».
Книги були передані у Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква, де живе малеча, віком до 7 років.