Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме rabota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
27.12.2018

Specialist techniczny

20 000 грн.

Гнатенко В.Д., ФЛП
Услуги для бизнеса - другое
  • Регион:Одесса
Польский (выше среднего)

W zwiazku z ekspansja firma oglasza rekrutacje nowych pracownikow do mlodego i przyjaznego zespolu na stanowisko specjalisty technicznego.

Wymagania:

  1. Aktywnosc, odpowiedzialnosc, umiejetnosc porozumiewania sie z ludzmi;
  2. Wysoka lojalnosc wobec firmy i kultura korporacyjna;
  3. Znajomosc polskiego B2 ++; zarowno w mowie jak i w pismie
  4. Wyksztalcenie techniczne wyzsze lub srednie;
  5. Umiejetnosci instalowania oprogramowan ;

dodatkowe zalety:Administracja Windows, PC;

  1. Dobre umiejetnosci w komunikacji;
  2. Zdolnosci analityczne;
  3. Znajomosc administracji MAC;
  4. Jezyk angielski;

Glowne zadania:Odbieranie i obsluga polaczen abonentow w sprawach technicznych i polaczeniach;

  1. Konsultacje z klientami dotyczace instalacji i konfiguracji sprzetu;
  2. Konfigurowanie sprzetu (zdalnie);
  3. Pomoc dla dzialu sprzedazy w biezacych sprawach;
  4. Pisemna korespondencja;

Warunki:Pelne zatrudnienie;

  1. Praca zmianowa wg- grafiku (8 godzin);
  2. Platny staz (na podstawie wynikow rozmow kwalifikacyjnych);
  3. Mozliwosc rozwoju zawodowego;
  4. Przyjazny zespol;
  5. Mozliwosc pracy zdalnej;

( Jezyk polski poprawny w mowie i w pismie);

Rozmowa kwalifikacyjna mozliwa poprzez Skype lub w biurze w Odessie

Osoba dla kontaktu: Anna