Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
10.03.2021

C# .Net WPF Developer

Polytech Software
IT

  Запрошуємо в команду досвідченого C # .Net WPF розробника.

  Проект: розробка B2B / B2C платформи, що об'єднує в собі рішення для постачальників послуг і їх покупців.

  Платформа має кілька модулів: веб-портал для відстеження клієнтами стану їх замовлень і десктоп-клієнт – додаток для управління і моніторингу постачальниками послуг отриманих замовлень від клієнтів.

  Розробка системи ведеться з нуля. Ви будете брати участь в проектуванні архітектури системи в цілому і її окремих модулів; займатися розробкою нового функціоналу та його тестуванням.

  Система розробляється як Multi-tenant рішення з використанням сучасних технологій. Основна мова розробки – це C # + .NET Core. Клієнтська програма розробляється на WPF і DevExpress компонентах. Веб портал розробляється на Angular 6 з використанням Angular Material бібліотеки.

  Вимоги:

  • відмінні знання C # і .Net Framework / .Net Core;
  • досвід розробки на WPF від 2-х років;
  • досвід роботи з компонентами DevExpress;
  • досвід роботи з Web API, Identity Service;
  • англійська мова.

  Що пропонуємо ми:

  • цікаві та 'живі' проекти, Agile підхід;
  • можливіcть 'підтягнути' англійську;
  • на рік - 4 тижні відпочинку;
  • віддалене співробітницво з можливістю працювати в коворкінгу при необхідності командних зустрічей;
  • можливість замовлення та доставки різноманітних страв з власного кафе;
  • медичне страхування, часткова компенсація витрат на дантиста, масаж та спорт.

  Віддалена співпраця - час по-справжньому розподілених команд. Віртуальний формат роботи не знає ні відстаней, ні кордонів. Коли, на карантині, колега звернувся з проханням працювати з рідного міста, ми не були готові, - звикли, що вся команда - в Києві, і співпраця з іногородніми колегами передбачала переїзд.

  Розсудивши, що різниці, звідки людина комітить код, немає, ми не побачили проблеми в тому, щоб люди комфортно коннектились з рідних міст, - аби швидкість Інтернету дозволяла.

  Далі - стали звертати увагу на «не київських' кандидатів. Онбоардінг «віддаленників» у нас на той час уже був налагоджений. Зараз в командах працюють інженери з Одеси, Луцька, Житомира, Кропивницького, Броварів, Ірпеня.

  Ми, в Polytech Software, за хороший софт і якісний продукт, не має значення, де він написаний. Якщо Ви мислите так само, подивіться на список вакансій, можливо, щось Вам підійде: https://lnkd.in/eBSuft3. Чекаємо всіх, незалежно від того, де Ви знаходитесь територіально.

  До речі, нещодавно ми освоїли процедуру отримання дозволу на роботу працівників з ближнього зарубіжжя. Учасники з України та з ближнього зарубіжжя: якщо Ви хочете і любите робити софт, надсилайте резюме на e-mail [адрес скрыт] або телефонуйте +38 (063) 607-53-59