Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.04.2021

Rust Developer

Polytech Software
IT

В команду для розробки Сloud Backup Solution шукаємо RUST розробників.

Коротко: в команду для розробки Сloud Backup Solution потрібні люди - розробники на Rust, автоматизатори тестування на Rust, devops-и. Проект цікавий, команда сильна, фічей багато, технології передові.

Оплата достойна. Ви будете співпрацювати із найкрутішими розробниками України та Білорусі, а також із технічним лідером команди з США, який переїхав до України, тому що знає, де найкраще IT-комьюніті, та має успішний досвід технічного лідерства в розробці 'зіркового' продукту.

Про проект:

Це інноваційний стартап, який пройшов етап MVP, та 'назбирав' достатньо інвестицій для подальшої реалізації фічей для виходу продукту на ринок. Має підтримку інвесторів, які вивели на ринок та продали достатньо відомих продуктів.

Команда створює cloud native backup solution нового покоління з інтелектуальним зберіганням даних на хмарних сервісах

Замовник - компанія із США.

Розробка проводиться в Україні. Команда розподілена, наразі в нас більше 20 розробників, плануємо за рік підрости мінімум вдвічі.

Про вимоги до кандидата та процес відбору:

  • Ви маєте досвід програмування на RUST (хоча б деякий) та/або пишете на С / С++ - 2 роки або більше;
  • Ви цікавитесь RUST і маєте бажання з ним працювати;
  • Ви готові працювати з різноплановими технологіями (AWS, Kubernetes, Golang);
  • Ви знаєте англійську.

Зауважте, процес відбору включає до себе співбесіду з замовником англійською.  

Що пропонуємо ми:

  • цікаві та 'живі' проекти, Agile підхід;
  • можливіcть 'підтягнути' англійську;
  • на рік - 4 тижні відпочинку;
  • віддалене співробітницво з можливістю працювати в коворкінгу при необхідності командних зустрічей;
  • можливість замовлення та доставки різноманітних страв з власного кафе;
  • медичне страхування, часткова компенсація витрат на дантиста, масаж та спорт.

Віддалена співпраця - час по-справжньому розподілених команд. Віртуальний формат роботи не знає ні відстаней, ні кордонів. Коли, на карантині, колега звернувся з проханням працювати з рідного міста, ми не були готові, - звикли, що вся команда - в Києві, і співпраця з іногородніми колегами передбачала переїзд.

Розсудивши, що різниці, звідки людина комітить код, немає, ми не побачили проблеми в тому, щоб люди комфортно коннектились з рідних міст, - аби швидкість Інтернету дозволяла. Далі - стали звертати увагу на «не київських' кандидатів. Онбоардінг «віддаленників» у нас на той час уже був налагоджений. Зараз в командах працюють інженери з Одеси, Луцька, Житомира, Кропивницького, Броварів, Ірпеня.

Ми, в Polytech Software, за хороший софт і якісний продукт, не має значення, де він написаний.Якщо Ви мислите так само, подивіться на список вакансій, можливо, щось Вам підійде: https://lnkd.in/eBSuft3. Чекаємо всіх, незалежно від того, де Ви знаходитесь територіально.

До речі, нещодавно ми освоїли процедуру отримання дозволу на роботу працівників з ближнього зарубіжжя. Учасники з України та з ближнього зарубіжжя: якщо Ви хочете і любите робити софт, надсилайте резюме ось сюди: [адрес скрыт] або телефонуйте +38 (063) 607-53-59