Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Спеціаліст по знижкам та дисконтам

20 000 — 50 000 ₴  
2 месяца назад
19 марта 2023
Киевул. Оболонский

В проект по створенню, запуску, супроводженню та розвитку міжнародного універсального дисконтного сервісу, шукаємо спеціаліста по знижкам та дисконтам.

Основні вимоги:

  • відкритість, чесність та порядність
  • професійність
  • досвід роботи в зазначеній або дотичній сфері
  • бажання працювати на результат
  • розумітись на темі та сфері проекту

Головний обов‘язок вивчати кращі світові практики застосування знижок в усіх сферах - торгівлі, послугах і тд., видозмінювати та адаптувати під проект.

Кілька слів про проект.

По суті ми створюємо та реалізовуємо просту та універсальну дисконтну програму, яка охопить кілька сфер таких як туризм, роздрібна торгівля, ресторанний бізнес, прокат авто тощо. Якщо дуже коротко, то за допомогою нашої програми, клієнти будуть отримувати знижки на сервіси, якими вони і так користуються за повну ціну. Крім знижок, наші клієнти будуть отримувати додатково певні бонуси та переваги.

Основною умовою є розуміння як самого продукту так і бачення шляхів його створення та розвитку, вміння та можливості їх продемонструвати.

Наперед повідомляємо, що відгуки без супровідного тексту взагалі не будуть розглядатись, якщо ви не читаєте зміст вакансії, а спамите своє резюме всюди без розбору, то і нам не має сенсу розглядати його.

На додаток до вашого резюме можете написати кілька речень як ви розумієте цей проект, аудиторії та сфери його застосування, рекламі, розвитку, а також розказати про себе як про спеціаліста та свої сильні сторони, припущення чим можете бути корисні проекту, можливо навіть спираючись на подібний досвід, або свої думки про проект, план роботи на найближчі 2 тижні-місяць, можливо навіть якісь ідеї тощо. 

Це необхідно нам щоб зрозуміти, хто ви як людина та кандидат. 

Ми в пошуках також спеціалістів на різні напрямки. Передбачається робота як з готелями, так і з магазинами, прокатними центрами, авіакомпаніями тощо. Якщо ви є спеціаліст в будь-якій сфері де можуть застосовуватись знижки, і розумієте як це функціонує, а також в сферах, які можуть знадобитись в процесі створення та реалізації вказаного проекту (наприклад, досвід роботи в подібних проектах, особисті контакти з керівниками готелів, туристичних фірм, авіаперевізників і тд і тд, тоді читайте далі.

Найближчим часом будемо додатково формувати команду, тому якщо ви є реальним спеціалістом в іншій сфері, досвід в якій нам може знадобитись повідомте нас про це.

Розглядаємо також короткострокову та довгострокову співпрацю з іншими кандидатами у якості помічників, консультантів, розповсюджувачів та менеджерів з продажу продукту, в тому рахунку і за допомогою мережевого маркетингу, агентів чи амбасадорів бренду, ЛОМів тощо.

ЗП вказана для орієнтиру та старту і залежатиме від обсягу проведеної роботи та результатів (все це попередньо буде обумовлено ще до початку роботи). 

Похожие вакансии по профессиям: