Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер з продажу зі знанням польської мови

32 000 — 55 000 ₴   Ставка+бонус
City Staff
1 год назад
16 декабря 2022
Киев

Відкрито вакансію «Менеджера активних продажів зі знанням польської мови» у міжнародну IT корпорацію.

Розглянемо кандидатів без досвіду роботи, але з бажанням навчатися та якісно виконувати свою роботу!

Для мешканців інших міст надаємо житло.

Ми пропонуємо:

  • Зручний графік роботи з 10:00-19:00;
  • ЗП — 32 000 грн, ставка + бонус;
  • Навчання новій для вас професії з перспективою;
  • Затишний офіс у пішій доступності від метро Либідська;
  • Курси підвищення кваліфікації;
  • Оплачуваний випробувальний період;
  • Круту команду фахівців, орієнтовану на результат;
  • Премії, подарунки, розіграші, кар'єрний ріст, відпустки оплачувані, корпоративні заходи, офісні плюшки;

Вимоги:

  • Здатність швидко навчатися
  • Грамотна мова та чітка дикція
  • Уважність, пунктуальність, відповідальність
  • Чіткість та якість виконання поставлених завдань

Обов’язки:

  • Обробка запитів від клієнтів для подальшої співпраці (робота лише з гарячою базою клієнтів);
  • Ведення статистики;
  • Вихідна лінія.

Надсилай своє резюме або телефонуй

HR менеджер Діана

Показать контакты +380 93 367 67 69

@citystaff_hr

Firma City Staff poszukuje dobrze zorganizowanego, zorientowanego na rozwiazania menedzera ds. sprzedazy, ktory dolaczy do szybko rozwijajacego sie zespolu.

Zapewniamy mieszkania dla mieszkancow innych miast.

Wymagania:

  • Wysoki poziom zdolnosci interpersonalnych, latwosc nawiazywania relacji
  • Chec uczenia sie i zdobywania nowych umiejetnosci — na tym stanowisku, nie wymagamy doswiadczenia w sprzedazy
  • Dobra znajomosc jezyka polskiego
  • Rozwoj umiejetnosci kwalifikacji potencjalnych klientow i diagnozy ich potrzeb
  • Sumiennosc, punktualnosc, odpowiedzialnosc
  • Znajomosc podstawowych systemow CRM
  • Masz wyzsze wyksztalcenie (dodatkowy atut).

Zakres obowiazkow :

  • Doradztwo klientow firmy (bez poszukiwania klientow)
  • Pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami, ktorzy moga skorzystac na naszych rozwiazaniach
  • Aktywne nawiazywanie nowych relacji handlowych
  • Wyznaczenie celow, zadan, planow sprzedazowych
  • Realizowanie celow sprzedazowych na obslugiwanych rynkach zagranicznych
  • Prowadzenie statystyki
  • Rozmowy wychodzace

Oferujemy :

  • Pensje od 31,000 UAH + premia (wiecej szczegolow na rozmowie kwalifikacyjnej)
  • Pelny etat
  • Biuro w centrum Kijowa m.Lybidska
  • Godziny pracy: Pn-Pt 10-19
  • Praca stacjonarna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangazowania i osiagnietych wynikow sprzedazowych
  • Bardzo dobre warunki pracy — gwarantujemy wszystkie niezbedne narzedzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • Specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, ktory blyskawicznie wyposazy Cie w wiedze niezbedna do skutecznego wykonywania pracy;
  • Szkolenie przygotowujace do objecia stanowiska
  • Imprezy firmowe raz na kwartal
  • Prace w mlodym i dynamicznym zespole
  • Praca w miedzynarodowej firmie
  • Zatrudniamy na stale i mamy minimalna rotacje
  • Mozliwosci rozwoju zawodowego

Wyslij swoje CV na adres Telegram https://t.me/citystaff_hr, w tytule nie zapomnij wpisac «Menedzer sprzedazy»

Informujemy, iz skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon: Diana Показать контакты +380 93 367 67 69