КРЕДОБАНК, АТ

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://kredobank.com.ua

Про банк

ПАТ "КРЕДОБАНК" – це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. На сьогодні у структурі акціонерного капіталу ПАТ "КРЕДОБАНК" інвестиції стратегічного акціонера PKO Bank Polskі S.A. складають 99.6%.
PKO Bank Polskі S.A. – найбільший банк Польщі за величиною активів. Є лідером на ринку депозитно-розрахункових рахунків, іпотечного кредитування, платіжних карток, обслуговування малих та середніх підприємств, обслуговування за допомогою електронних каналів. Акціонером банку є держава в особі Державного казначейства Польщі.

Регіональна мережа

Регіональна мережа ПАТ "КРЕДОБАНК" нараховує більше 100 відділень й охоплює 22 області України та Київ. Клієнтами банку є понад 52 тис. юридичних осіб та підприємців та майже 475 тис. фізичних осіб. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу.
Ліцензія НБУ від 11.10.2011р.

Кар’єрний ріст

Ми є надійним фінансовим партнером для наших клієнтів і привабливим роботодавцем для наших працівників.
У ПАТ "КРЕДОБАНК" працює близько 2 000 осіб, переважно це люди з вищою та вищою фінансово-економічною освітою. При цьому домінує молодь віком до 35 років.
Бізнес-тренінги персоналу здійснюються з залученням міжнародних та українських тренерів.
Значну допомогу у навчанні надає PKO Bank Polski S.A., у якому працівники банку проходять стажування та знайомляться з досвідом роботи на польському фінансовому ринку.

Цінності Банку

Надійність
Задоволеність клієнта
Постійне вдосконалення
Підприємливість

Проект «Кола якості»

З 2015 року в ПАТ «Кредобанк» діє проект «Кола якості», у рамках якого кожен працівник банку має можливість запропонувати та реалізувати будь-яку ініціативу для удосконалення роботи банку.

Коло якості – це група працівників, яка добровільно бере у ньому участь та працює над можливостями вирішення проблем у поточній діяльності банку, удосконалення існуючих та пошуку нових рішень. Нині у колах працюють більше 100 працівників «Кредобанку».

За час своєї діяльності кола якості «Кредобанку» розробили та впровадили в життя 7 рішень, що стосуються процесів обслуговування клієнтів, удосконалення комунікації всередині банку та покращення побутових умов працівників.