Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
10.02.2021

Регіональний менеджер

15 000 грн.

WIZARD
Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт
  • Регион:Закарпатье

Ми знову в пошуках професіонала своєї справи. 

У команді Wizard відкрита вакансія регіонального менеджера (робота по Закарпатській області).

 

 

Регіональний менеджер, в нашому розумінні, людина, яка може привернути до себе будь-якого співрозмовника, відмінно володіє знаннями в області сантехніки і опалювального обладнання, кайфує від спілкування і взаємодії з різними людьми, мобільний, адже має власне авто.

 

 

Наші РМ знаходяться в постійному русі. Протягом тижня, вони виїжджають на торговельні локації, займаються розвитком брендів, які представляє наша компанія, знаходять нових клієнтів, працюють з дебіторською заборгованістю, з рекламаціями і регулярно звітують про виконану роботу.

 

 

Ми, в свою чергу, своєчасно виплачуємо заробітну плату (15000 +%), компенсуємо амортизацію і мобільний зв'язок. Наші співробітники, влаштувавшись до нас в компанію, відразу отримують корпоративну знижку на весь асортимент. До речі, влаштовуємо на роботу ми офіційно, з першого робочого дня.

 

Ви можете перейти на наш сайт https://wizard.ua/, і познайомиться з нами ближче.

 

 

Спасибі, що звернули увагу на наші пропозиції! 

Чекаємо зворотний меседж від Вас, у вигляді Вашого резюме;)

 

Ми відкриті для комунікації, але бувають дні «високого навантаження», коли ми не в змозі обробити всі ваші відгуки, тому заздалегідь просимо вибачення.