Пузата Хата

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://puzatahata.kiev.ua
«Пузата Хата» - найбільша мережа колоритних ресторанів національної кухні в Києві та великих містах України з 2003 року

Свій торгово-виробничий
комплекс

Смачне меню
за демократичними цінами

Пропонуємо понад
300 страв

Затишний iнтер’єр та приємна атмосфера закладiв

Більш ніж 4 000
працівників

Більш ніж 2 000 000 відвідувачів
щомiсяця

Переваги роботи в мережі «Пузата Хата»:

Стабільність і надійність

Перший заклад «Пузата Хата» був відкритий в жовтні 2003 року. На сьогодні мережа нараховує більше 30 ресторанів в Києві та великих містах України, продовжує активно розвиватись і утримує лідерські позиції в сегменті ресторанів національної кухні. Така впевнена позиція – результат відповідального ставлення до наших гостей, працівників та постачальників.

Оптимальні умови праці

Кожен наш ресторан обладнаний сучасним кухонним устаткуванням. Ми суворо слідкуємо за дотриманням безпеки праці, санітарно-гігієнічних норм, піклуємось про комфортні умови праці та відпочинку наших працівників: у наших закладах обладнані кімнати для безпечного зберігання особистих речей, душові та кімнати для прийому їжі.

Дружний колектив

Наш колектив досить різний: ми готові надати роботу і тим, хто тільки розпочинає свій професійний та кар’єрний шлях, і зрілим за фахом та віком людям. Але всіх нас об’єднує бажання якісно виконувати свою роботу та спільні цінності: повага до кожного і готовність до взаємодопомоги та підтримки.

Корпоративне навчання

Навіть якщо Ви не маєте досвіду роботи, за допомогою наших інструкторів з навчання Ви у найкоротший термін Ви опануєте необхідні робочі навички та знання. Для тих, хто прагне кар’єрного зростання, діють внутрішні навчальні програми із підготовки керівного складу ресторанів.

Гнучкий графік роботи

Гнучкий графік роботи у наших закладах надасть Вам можливість поєднувати роботу з навчанням, знаходити час для хобі та відпочинку з друзями або на будь-які важливі для Вас речі.

Гiдна оплата праці

Ми гарантуємо гідну та конкурентну оплату праці нашим співробітникам залежно від досвіду, кваліфікації та результатів праці.

Кар’єрний рiст

Всі наші працівники мають рівні можливості для зростання. Найбільші шанси на створення стрімкої кар’єри є в ініціативних та працьовитих співробітників, котрі демонструють бажання зростати та високі показники праці. Підтвердженням цих слів є той факт, що 90% наших керуючих закладів починали свою кар’єру в компанії з посад член бригади ресторану та кухар.

Cоціальні гарантії

Ми дотримуємось норм трудового законодавства та надаємо відповідні до нього соціальні гарантії нашим працівникам. Крім того, ми забезпечуємо наших співробітників комплексними обідами за пільговою ціною та корпоративною уніформою (для працівників закладів).