loading

7 дней назад - 11.10.2021

Адміністратор дитячого саду

Smartik

Адрес: Киев
Контакт: Оксана
Телефон: +380503240979

Мережа дитячих садочків Smartik в пошуках адміністратора в дві філії!

Будь ласка, уважно прочитайте вакансію та зробіть відгук, тільки якщо все відповідає нашим та Вашим вимогам!

Ми шукаємо найщирішого, найпривітливішого та найлюблячішого адміністратора до дитячого садочку. Ми не можемо прописати любов до дітей та роботи в Посадових інструкціях, проте без неї в нас працювати неможливо! Якщо в серці палає безмежна любов до дітей,то читайте далі

Вимоги до кандидата:

Любов до дітей.  Наш дитячий садочок шукає людей, які безмежно люблять дітей. Наш садочок відвідують діти від 2х років. До кожної дитини потрібно знайти свій підхід. І першим в компанії це робить адміністратор. Якщо Ви вже мали досвід роботи з дошкільнятами, то це матиме перевагу, але це не обов'язково. Головне - любов!

Грамотність. Адміністратор - це обличчя компанії. Адміністратор - перша людина, з якою спілкується клієнт. Тому грамотність - понад усе! Необхідно правильно спілкуватись українською та російською мовами, писати без орфографічних та пунктуаційних помилок.

Досвід роботи. Кандидат на посаду адміністратора мав працювати на адміністративній посаді, бажано досвід роботи в дитячому садочку/центрі. Це потрібно не для проформи, а для розуміння робочих моментів. Якщо Ви не працювали адміністратором, проте у Вас яскраві організаційні навики , це нам теж підходить! Ми допоможемо освоїти та навчимо посаді Адміністратора!

Дружба з комп'ютером.  Головний друг адміністратора - комп'ютер, тому володіння програмами Word, Excel, Google-пакетом (Гугл Диск, Гугл Документи) - обов'язково. Бажано - швидке оволодіння іншими програмами.

Особисті якості.  Ми впевнені, що Ви - ініціативні, швидкі в роботі, самостійні в прийнятті рішень, самоорганізовані, відповідальні, швидко навчаєтесь, доброзичливі, комунікабельні, пунктуальні.

Місцепроживання.  Ідеально - Іподром/Теремки, бажано - Голосіївський район. Ми розглянемо людей з будь-якого району, проте ми переживаємо за Ваш комфорт у добиранні до роботи. Сподіваємось, що добирання не займе більше 45-60хв по Києву.

Умови роботи:

Місцезнаходження:

Філія 1: вул. Завальна, 10г

Філія 2: вул. Ломоносова 60а (Теремки-2)

Графік роботи.  

Філія 1: 4 зміни на тиждень

Філія 2: Ми в пошуках людини на 3-4 зміни на тиждень (1 тиждень - 3 зміни, 2й тиждень - 4 зміни. І так по колу). 

Графік підійде студентам, молодим мамам і тим, хто просто хоче більше часу приділяти собі та своїй сім'ї.

Час зміни.  08:45-20:00 (іноді до 19:00)

Зарплата. На почату роботи ми пропонуємо 500грн за зміну з подальшим збільшенням до 525грн та 575грн за зміну. Додатково ми виплачуватимемо преміальні за повні групи садочку та нових діток в групах.

Професійне зростання.  Ми зацікавлені в людях, які будуть підвищувати рівень своїх знань. Ми навчаємо всього, що знаємо самі та пропонуємо відвідування різних семінарів з 50% компенсацією від нас. В нас є власна бібліотека з цікавими професійними книгами до прочитання. В нас прислухаються до кожної ідеї, скільки б Ви не працювали в компанії - 1 рік чи 1 день.

Стабільність. Навіть в жорстких карантинних умовах ми забезпечували роботою наших працівників. Ми не зникаємо з ринку навіть при поганих умовах для малого бізнесу, адже наші діти та наш колектив - понад усе!

Обов'язки:

Робота з батьками. Спілкування, вирішення конфліктних ситуацій, підтримка батьків під час адаптації дитини, інформування щодо нових подій. Утримання діючих клієнтів та повернення тих, хто пішов.

Робота з дітьми. Допомога у адаптації дітей, зустріч дітей та віддача батькам після садочку, допомога у режимних моментах за необхідністю.

Робота із співробітниками.  Спілкування, вирішення конфліктних ситуацій, допомога у вирішенні питань, інформування щодо нових подій.

Продаж послуг. Робота по телефону та віч-на-віч, email та ділова переписка . Запрошення нових клієнтів на екскурсії , проведення екскурсії, запрошення на стажування, підведення нових батьків до купівлі абонементу.

Фінансова діяльність. Прийом платежів за послуги, слідкування за вчасністю оплат, ведення фінансової звітності садочку, контроль витрат.

Організаційна робота. Ведення клієнтської бази, формування та наповнення груп, участь у проведенні рекламної кампанії садочку, різних свят тощо.

Чекаємо Вашого резюме

Запис на співбесіду ТІЛЬКИ після відправленного резюме 050 324 09 79 Оксана

Додаткову інформацію Ви можете подивитись в нас на сайті www.smartik.ua, або в соц мережах smartik.club

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей