Avon / Ейвон

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.avon.ua
в Україні та світі

Компанія Avon була заснована в 1886 році Дейвідом МакКоннеллом в США.
На сьогодні Avon - всесвітній лідер в індустрії краси з більш ніж 130 - річним досвідом у сфері прямих продажів.. Офіси Avon є більше ніж у 70 країнах світу, в яких працюють понад 40 000 співробітників.

Компанія Avon в Україні (ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн») розпочала свою діяльність у 1997 році. Головний офіс компанії розташований поблизу міста Києва в селі Щасливе, разом з центральним складським приміщенням та збиральною лінією. На сьогодні, в головному офісі в Україні працює більше 300 співробітників.

Що нас об'єднує в
Цінності
Цінності
Довіра
Повага
Віра
Самокритика
Чесність
Місія
Місія
Бути світовим лідером в індустрії краси
Бути найкращою торгівельною маркою для жінок
Бути лідером прямих продажів
Бути найкращим місцем роботи
Бути найбільшою жіночою громадською організацією
Бути компанією, яка викликає захоплення
Бачення
Бачення
Бути компанією,
яка краще за всіх розуміє
і задовольняє потреби жінок всього світу у якісній продукції, висококласному обслуговуванні
і самореалізації.

Ми в Avon знаємо: краса може змінити життя. Ми віримо, що вона здатна надихати та відкривати нові можливості для жінок: для Клієнтів, які користуються нашою продукцією, для мільйонів Представників та більш ніж 30 000 співробітників, які працюють заради цієї мети.

Співробітники Avon, як ніхто інший, вміють досягати результату. Вони створюють зміни, а не чекають на них, працюють разом та розділяють одну місію – зробити життя жінок кращим. Кар'єра в Avon відкриває перед вами приголомшливі можливості розвитку своїх здібностей та навичок, роботи в команді талановитих людей, які люблять свою справу, та досягнення професійних успіхів.

І найголовніше: працюючи в Avon,
ви змінюєте на краще життя мільйонів... та своє власне!
Бенефіти в
Avon – це розмаїття та необмежений простір для зростання.
Ми підтримуємо ініциативу та бажання навчатися.
Ми заохочуємо досягнення та допомагаємо зростати
В Avon ти маєш змогу мінятися та змінювати.
Ми за рішучі дії та самостійність, зважені ризики
та видимі результати
Закрити Х
Програма стажування в « Be Smart. Avon Start »

Чи є у світі краси місце для успішної кар’єри?
Авжеж, є! Програма стажування від Avon «Be smart. Avon start» допомагає зробити правильний крок у побудові кар’єри та реалізації найамбіційніших планів!

«Be smart. Avon start» («Бі Смарт. Ейвон Старт») - це можливість розкрити свій потенціал, отримати досвід у команді професіоналів, познайомитися з бізнесом прямих продажів та проникнутися піднесеним духом ентузіазму, креативу та позитивних емоцій.

Ми пропонуємо:
досвід роботи в міжнародній компаніїучасть у проектахофіційні умови співробітництвазнижку на продукцію у розмірі 26%переваги участі в конкурсі на відкриті вакансіїгрошова винагородакомплексне безкоштовне харчування
Потрапити в Avon на стажування – це круто! Тому що це, по-перше, цікаво – працівники, які відповідають за дану програму, роблять її дуже насиченою та фановою і кожен день ти з ентузіазмом будеш приходити в офіс. По-друге, ти отримаєш реальний досвід роботи в інтернаціональній компанії. По-третє, тобі відкриються великі можливості для розвитку та майбутньої кар’єри.
Валя Личко, Колишній стажер. Зараз працює Менеджером з аналітики маркетингової діяльності, Україна та Грузія
Соціальна відповідальність
Програма «Скажемо «НІ» домашньому насильству»

• Avon підтримує Національну горячу лінію з протидії насильству Міжнародного жіночого правозахистного центру «Ла Страда Україна»
0 800 500 335.

• Жінки отримують кваліфіко- вану психологічну та юридичну допомогу, а також практичні поради, як захистити себе від домашнього насильства. У 2015 році більше 9 000 українок отримали допомогу, зателефонувавши на гарячу лінію Ми віримо, що перемогти домашнє насильство в Україні можливо!

Программа Avon
«Разом проти раку грудей»
в Украіні діє 17 років
Ми пишаємося результатами програми:

• Зібрано понад 19 млн. доларів.

• Придбано 19 одиниць високоякісного обладнання для 11 регіональних онкоцентрів.

• Компанією Avon було проведено 4 навчально-освітніх курси для лікарів променевої діагностики «Школа сучасної мамографії».

• Працює безкоштовна гаряча лінія 0 800 500 335, завдяки якій більше 10 000 жінок на рік отримують безкоштовні консультації.

• Здійснено 9 благодійних походів в Києві («Один день пішки заради життя»).

• Організовано 12 регіональних і всеукраїнських акцій «Рожевий жовтень».

Здорові ліси – чудовий світ

• Компанія Avon взяла на себе обов’язок допомогти зупинити масову вирубку лісів.

• 100% прибутку від продажів еко-продукту Avon розподіляє між міжнародними організа- ціями: Фонд охорони природи (The Nature Conservancy (TNC)) та Світовий Фонд Дикої Природи (World Wildlife Fund (WWF)). Організації займаються відновленням вологих тропічних лісів у Бразилії та Індонезії.

• З 2009 року на глобальному рівні Avon перерахувала $6,8 млн, що дозволило посадити більше 4 млн дерев.