Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
03.02.2021

Завідувач господарством

Укрпошта
Транспорт и Логистика

  АТ «Укрпошта» — національний оператор поштового зв’язку серед  найбільших логістичних компаній. На сьогодні «Укрпошта» це поєднання пошти, логістики, фінансових послуг і торгівлі. 

  Ми змінюємося, відкриваємо поштові відділення нового зразку, впроваджуємо технології, виходимо на вищий рівень обслуговування в поштовій сфері!

  Шукаємо завідувача  господарством

  Завдання та обов’язки:  1)Організовує: - прибирання приміщень, - збирання побутового сміття, - чистку снігу , листя, прилеглої території та даху приміщень, чистку ливневої системи, заповнення контрольних листів про прибирання, - проведення робіт з благоустрою території та догляду за зеленими насадженнями, - проведення заходів з дератизації та дезінсекції  приміщень, - своєчасне прибирання приміщень, у тому числі приміщень відділень поштового зв’язку (ВПЗ), та прилеглої території відповідно до правил і норм виробничої санітарії; 2) Розробляє: - графік періодичності прибирання приміщень та прилеглих територій, - заявки на закупівлю необхідної кількості миючих засобів та матеріалів для прибирання, - потребу в інвентарі та витратних матеріалах, здійснює отримання інвентаря та витратних матеріалів, їх облік; 3) Бере участь у : - проведенні інвентаризації будівель, споруд, обладнання та устаткування(крім комп’ютерної техніки) , меблів та господарського інвентарю( в тому числі спецодягу); 4) Забезпечує: - своєчасну та якісну підготовку проектів договорів, для конкурсних торгів, проектів договорів та технічних завдань тощо, - складання первинних документів; 5) Здійснює: - контроль якості прибирання, - складання заявок для формування проекту  фінансового плану руху грошових коштів в системі ЄЦІП на основі SAP тощо, - проведення списання використаних матеріалів.

   Основні вимоги до кандидата: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр), стаж роботи за відповідним напрямом діяльності н менше 2-х років, володіння ПК на хорошому рівні(Outlook, Word, Excel); може бути відставним військовим, який займався тиловим забезпеченням

  Ми пропонуємо:

  •        працевлаштування згідно з КЗпП України та гарантія виконання всіх вимог законодавства;

  •        місце розташування - площа Фестивальна;

  •        стабільну й офіційну заробітну плату.

  Чекаємо на Ваші резюме!