Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме rabota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.08.2019

Інженер з підготовки кадрів

5 500 грн.

Укрпошта
Транспорт та Логістика

  5Требования: повна вища освіта відповідного напрямку

   

  Обязанности: · Проведення тренінгів згідно з навчальним планом та/або наказами, розпорядженнями чи дорученнями товариства, а також, впроваждення в практику новітніх методів і технічних засобів навчання персоналу

   

  • Опрацювання матеріалів, складання звітів, первинних, розпорядчих та інших документів філії з навчання та розвитку персоналу
  • Аналіз стану виконання показників, планів щодо навчання та розвитку персоналу.

  Складання заявок на рівні центрального апарату управління Товариства, а також розгляд та погодження заявок філій для формування проекту фінансового плану руху грошових коштів (ФПРГК) в системі ЄЦІП на основі SAP.

  • Роботу з проведення систематичних заходів діагностики, оцінки, навчання і розвитку працівників дирекції.
  • Роботу з підготовки навчальних матеріалів, методичних вказівок з навчання та розвитку персоналу за узгодженням з товариством і доведення їх до відома керівників структурних підрозділів дирекції.
  • Впровадження навчальних курсів.
  • Практичне навчання молодих спеціалістів у період проходження ними стажування, а також виробничої практики студентів та учнів.

   

   

  Условия работы: 5-денний робочий тиждень, субота та неділя -вихідні дні.