Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
30.10.2019

Начальник відділу маркетингу

Полипласт, ООО
Промышленность и Производство
  • Регион:Киев

Вимоги: Досвід роботи  в маркетингу, розвиток бренду, управління PR-функціею компанії. Навички розробки стратегії розвитку бренду та проектного управління. Уміння подавати продукт компанії та заохочувати кліентів компанії. Вміння опрацьовувати  маркетингові показники та застосовувати їх на практиці. Комунікабельність та навики перемовин.

 

Обов'язки: Формулювати та покращувати  концепцію  бренду компанії . Керувати маркетинговою стратегіею , розвитком продукту, та брендінгом компанії. Вести комунікаціїї с цільовою аудиторіею  ( керувати комунікаціями продукту з кліентами, розроблять моделі  ідеального  сприйняття бренду, керувати лояльністю, отримувати зворотній звязок від кліентів, виконувати аналітику.) Розроблять та застосовувати заходи направлені на збільшення продажів.

 

Умови роботи: Конкурентна  оплата праці. Офіційне працевлаштування  та соціальні гарантії. Бонусну систему мотивації, Роботу в дружній команді . Комфортний офіс за адресою  м. Бровари вул. Металургів 4.