Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
04.12.2019

Технік з формування корисного відпуску фізичних осіб РЕМ "Правобережний"

ДТЭК Сети
Энергетика и Энергоносители

  Посадові обов'язки

   

  Виконання комплексу робіт щодо повного та якісного обліку обсягів спожитої електроенергії фізичними споживачами, забезпечення функціонування процесу контрольного знімання показників приладів обліку, організація виконання заявок за зверненнями побутових клієнтів. Контролювати дотримання побутовими клієнтами умов договору, а саме режиму споживання електроенергії та стану розрахунків.  Формувати, погоджувати та затверджувати графіки планового знімання показників електролічильників у побутових клієнтів.

   

  Освіта/додаткова освіта

   

  Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст): для бакалавра - без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста - стаж роботи за професією техніка

   

  Необхідні знання та навички

   

  Практичні навики роботи з такими програмними комплексами, як: ПК «Мегабілінг»; КВАНТ ЕХО та іншими програмами з оброблення інформації.  Загальнодержавні нормативно-технічні акти  технічної експлуатації електроустановок  Документи, що регулюють відносини енергетичних компаній та споживачів  Технологію опрацювання даних, робочі інструкції, програми, макети, інші нормативні та методичні матеріали щодо техніки проведення і послідовності виконання операцій в комп'ютерних системах (мережах).

   

  Бажано мати досвід роботи на данній посаді.