Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

МЕНЕДЖЕР З ПИТАНЬ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Doctors Without Borders
1 месяц назад
07 февраля 2023
Киев

Лікарі без кордонів (MSF) — операційний центр Бельгія в Україні

Лікарі без кордонів/ Medecins Sans Frontieres (MSF) — це міжнародна гуманітарна організація, що надає допомогу в більш ніж 60 країнах світу для населення в скрутному становищі, жертвам стихийного лиха, техногенних катастроф та озброєних конфліктів незалежно від їх раси, релігійних чи політичних переконань.

MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об'єднує людей, що прагнуть надавати допомогу іншим людям в кризових ситуаціях. Таким чином МСФ за власним вибором є асоціацією.

Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконань і готовий підтримувати цінності та принципи організації.

Основна мета:

Планування, координація та моніторинг всієї логістичної діяльності в проєкті, пов'язаної з електропостачанням, відповідно до протоколів і стандартів MSF з метою забезпечення оптимального функціонування проєкту.

Oбов’язки:

 • У співпраці з Координатором проєкту та Координатором з логістики, планування, створення та перегляд електротехнічної діяльності в місії/проєкті, включаючи планування річного бюджету, з метою визначення та реагування на потреби місії та цільового населення.
 • Моніторинг та забезпечення реалізації електротехнічної діяльності в проєкті з дотриманням стандартів, протоколів і процедур MSF, а також звітування перед Координатором проєкту про стан поточної діяльності. Це передбачає наступне:  
 • Забезпечення відповідності електричних установок у проєкті рівню технічного департаменту,    віддаючи пріоритет безпеці персоналу та обладнання, а також оптимізації енергоспоживання на основі реальних заявлених потреб.
 • Надання технічної пропозиції щодо вдосконалення електричних установок та доведення їх до рівня, рекомендованого технічним департаментом.
 • Впровадження рекомендацій та ведення електричних записів для місії з метою забезпечення відповідності установок зазначеним рекомендаціям, наприклад, аналіз попиту на електроенергію та принципу роботи установки.
 • У співпраці з Координатором проєкту, Координатором з логістики та HR Координатором брати участь у плануванні та реалізації процесів, пов'язаних з управлінням персоналом (набір, навчання, інструктаж/дебрифінг, оцінка, виявлення потенціалу, розвиток та комунікація), що знаходиться під його/її відповідальністю, з метою визначення як чисельності працівників, так і обсягу знань, необхідних для правильного виконання всіх логістичних заходів.
 • Забезпечення технічної підтримки своєї сфери діяльності та проведення тренінгів для персоналу з логістики під його/її відповідальністю.
 • Участь у складанні щомісячних звітів відповідно до інструкцій.
 • Виконання делегованих завдань відповідно до його/її спеціальності та посадової інструкції.
 • Виявлення, визначення та впровадження рішень та стратегій, які зменшують вплив електричних установок (та систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря), які використовуються в місії/проєктах, на навколишнє середовище. Ці стратегії охоплюють не тільки технічні рішення, але й способи використання, обслуговування та управління електроустановками. Зменшення впливу на навколишнє середовище передбачає енергоефективність, скорочення викидів вуглекислого газу, належне управління відходами та запровадження адаптованих рішень відповідно до контексту.

Особливості підрозділу MSF/ Умови діяльності:

 • Участь у роботі з підготовки до зими (у сфері енергопостачання) в рамках всієї місії.
 • Підтримка енергетичних та механічних установок, контроль за функціонуванням генераторів, впровадження надійної системи технічного обслуговування, контроль за запасами запасних частин.
 • Досліджувати, пропонувати та впроваджувати (у співпраці із Координатором з логістики) технології, адаптовані до роботи проєкта (кондиціонери з низьким споживанням, сонячні батареї, динамо-машини тощо).
 • Організовувати спеціальні тренінги для логістичної команди з питань, що належать до його/її компетенції.
 • Технічний супровід медичного потяга.

Локація: Київ (часті відрядження в проекти місії).

Освіта: Середня спеціальна освіта та диплом технічного спеціаліста або вища технічна освіта, бажано за фахом інженера;

Досвід: досвід роботи не менше двох років у сфері логістики; бажаний попередній досвід роботи в MSF або інших НУО, а також досвід роботи в країнах, що розвиваються

Умови: 

 • короткостроковий контракт, з можливістю продовження в разі необхідності, передбачаються компансації та соціальний пакет з покриттям медичного страхування;

Дата початку роботи: якомога швидше; процес відбору кандидатів триває.

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: