Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

МЕНЕДЖЕР З АНАЛІТИКИ ДАНИХ

Doctors Without Borders
1 месяц назад
12 апреля 2023
Днепр

Лікарі без кордонів (MSF) – операційний центр Бельгія в Україні

DATA ANALYST ACTIVITY MANAGER 

Лікарі без кордонів/ Medecins Sans Frontieres (MSF) - це міжнародна гуманітарна організація, що надає допомогу в більш ніж 60 країнах світу для населення в скрутному становищі, жертвам стихійного лиха, техногенних катастроф та збройних конфліктів незалежно від їх раси, релігійних чи політичних переконань.  

MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об’єднує людей, що прагнуть надавати допомогу іншим людям в кризових ситуаціях. Таким чином MSF за власним вибором є асоціацією.

Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконань і готовий підтримувати цінності та принципи організації.

Основна мета:

Визначення, координація та моніторинг усієї діяльності, пов’язаної з даними, включаючи процеси збору даних, аналізу, звітування, моніторингу та оцінки відповідно до протоколів, стандартів і процедур MSF, задля забезпечення якісного медичного обслуговування пацієнтів   та покращення стану здоров’я населення.

Обов’язки:

 • За підтримки різних керівників, створювати, переглядати та адаптувати інструменти збору даних відповідно до показників проєкту, а також виконувати координацію розробки, впровадження та подальшого виконання стандартних операційних процедур (SOP) для документації. Розробка та впровадження методів забезпечення якості даних для забезпечення ефективної діяльності та надійності інформації, з повагою та конфіденційністю ставлячись до всієї інформації про пацієнтів, а також до всіх зібраних та оброблених даних.
 • Надання технічної підтримки медичній групі та персоналу, що займається введенням даних, у здійсненні регулярної реєстрації, збору та введення даних за окремими показниками проєкту у клініках та/або лікарнях та/або медичних центрах. Організація та здійснення або надання технічної підтримки у створенні інструментів моніторингу для нових заходів, розпочатих у рамках проєкту.
 • Проведення на щомісячній, щоквартальній основі або на запит, детального аналізу реєстраційних даних за ключовими індикаторами проєкту з метою сприяння визначенню, перегляду або переорієнтації діяльності та стратегії проєкту. Це також буде включати аналіз даних про контингенти округів (МОЗ), за наявності. Виявлення та повідомлення про  будь-які нові та цікаві показники для розгляду з медичною групою для вживання певних заходів у відповідних випадках.
 • Управління та нагляд за роботою персоналу групи даних задля забезпечення якості, включаючи визначення потреб у навчанні та наданні інструктажів для персоналу.
 • Планування та контроль, за підтримки відділу кадрів, пов’язаних кадрових процесів (наймання, навчання, оцінка, виявлення потенційних можливостей, мотивація, розвиток і внутрішня комунікація) команди по роботі з даними, щоб забезпечити відповідну команду з точки зору кількостності, здібностей та навичок.
 • Участь у зустрічах та/або тренінгах за запитом керівника або представників MSF. Це включає, але не обмежується внутрішніми зустрічами та/або тренінгами MSF, а також місцевими, регіональними чи міжнародними зустрічами та/або тренінгами.
 • Щомісяця та у співпраці з медичною командою, підготовка та подання звітів проаналізованих даних, як для МОЗ, так і для MSF, а також підготовка та впровадження внутрішньої щомісячної або щоквартальної презентації медичних і немедичних даних MSF, включаючи сприяння обговоренню командою та обміну оновленою інформацією, задля сприяння динамічності та розвитку команди.
 • Виконання додаткових заходів у разі потреби та на вимогу керівника

ВИМОГИ:

Освіта:

 • Бажаний ступінь (або ступінь магістра) у галузі фінансів, бізнесу, охорони здоров'я з пройденими тренінгами у галузі статистики;

Досвід:

 • Бажаний досвід роботи з MSF або іншими неурядовими організаціями.
 • Принаймні 2 роки досвіду в M/Data Management.

Більш детальну інформацію ви отримаєте під час співбесіди.

Умови: короткостроковий контракт, з можливістю продовження в разі необхідності, передбачаються компансації та соціальний пакет з покриттям медичного страхування.

Дата початку роботи: якомога швидше; процес відбору кандидатів триває.

Похожие вакансии по профессиям: