Поиск работы на robota.uaukraine

ВОДІЙ / ВОДІЙКА

Doctors Without Borders
3 дня назад
01 декабря 2022
Кривой Рог
В офисе/на месте
Полная занятость

MSF (бельгійська секція) в Україні 

ВОДІЙ - КРИВИЙ РІГ 

Лікарі без кордонів (MSF) – це міжнародна організація гуманітарної допомоги, яка надає допомогу у понад 60 країнах населенню, що потрапило в біду, жертвам природних або техногенних катастроф і жертвам збройних конфліктів, без дискримінації та незалежно від походження, релігії, віросповідання або політична приналежність. 

MSF – це ініціатива громадянського суспільства, яка об’єднує людей, які прагнуть допомогти іншим людям у кризі. 

Таким чином, MSF є асоціацією. Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконання і готовий підтримувати цінності та принципи MSF.

Основні завдання: 

• Виконання завдань щодо перевезення дозволених вантажів та пасажирів у транспортному засобі MSF, забезпечення його технічних та безпечних умов та дотримання правил дорожнього руху країни та правил безпеки MSF з метою забезпечення безпечного, безперебійного та ефективного обслуговування. 

• Щоденна перевірка технічного стану закріпленого транспортного засобу (стан шин, мастила, палива, гальм, радіоапаратури, запчастин тощо), щотижнева перевірка згідно з бортовим журналом MSF, поповнення його при необхідності та збереження. чистим, щоб забезпечити можливість їзди в ідеальних умовах. Здійснення передачі, якщо інший користується транспортним засобом. 

• Забезпечення безпеки пасажирів у транспортному засобі, обережне водіння, дотримання обмежень швидкості та правил дорожнього руху в країні, а також правил безпеки MSF, щоб уникнути автомобільних аварій. 

• Переконайтеся, що всі пасажири мають усі необхідні папери в порядку перед поїздкою, та переконайтеся, що не персонал MSF підпише відмову від відповідальності перед використанням транспортного засобу.  

• Забезпечте правильне завантаження та розвантаження транспортного засобу, подає документи одержувачу вантажу, перевіряє статус доставлений товар, повернення належним чином заповнених документів до Логістики та забезпечення наявності на вантажі необхідних документів. 

• Перевірка того, що всі документи на транспортний засіб та водійське посвідчення дійсні та в транспортному засобі. 

• Інформування лінійного керівника про будь-який інцидент, пов'язаний з перевезенням пасажирів та/або вантажів. 

Вимоги: необхідна грамотність, водійські права, довідка для керування транспортними засобами, форма № 083/о. Добре знання заміських доріг. 

Досвід

- Досвід роботи на аналогічних посадах не менше двох років. 

- Бажано досвід роботи з MSF або іншими неурядовими організаціями.

Мови: вільне володіння українською та російською мовами. Добре знання англійської мови є перевагою. 

Умови: короткостроковий контракт, компенсаційний та пільговий пакет Організації, включаючи медичне страхування. 

Дата початку: якомога швидше, процес набору триває. 

Похожие вакансии