Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

ФЕЛЬДШЕР

Doctors Without Borders
1 месяц назад
03 августа 2022
Покровск

MSF (Бельгія) у Донецькій області

ФЕЛЬДШЕР

Лікарі без кордонів (MSF) — це міжнародна організація гуманітарної допомоги, яка надає допомогу у понад 60 країнах населенню, що потрапило в біду, жертвам природних або техногенних катастроф і жертвам збройних конфліктів, без дискримінації та незалежно від походження, релігії, віросповідання або політичної приналежності. MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об'єднує людей, які прагнуть допомогти іншим людям у кризі. Таким чином, MSF є асоціацією. Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконання і готовий відстоювати цінності та принципи MSF.

Ми терміново шукаємо фельдшерів для роботи в наших східних бригадах швидкої допомоги.

Контекст: ми шукаємо фельдшерів, які можуть бути частиною наших бригад швидкої допомоги, які направляють на схід. Кандидат повинен забезпечувати сестринський догляд, лікування та спостереження за пацієнтами відповідно до приписів лікарів, протоколів, що застосовуються в обслуговуванні, та універсальних гігієнічних стандартів/заходів, щоб забезпечити якість та безперервність допомоги цільовому населенню.

Вимоги: диплом середньої медичної освіти, визнаний державою, та досвід у роботі фельдшером. Повинен вміти працювати під тиском у надзвичайних ситуаціях. Повинен мати навички володіння англійської мови.

Умови: короткостроковий контракт, компенсаційний та пільговий пакет від Організації, включаючи медичне страхування.

Дата початку: якомога швидше, процес набору триває.

Кандидати повинні надсилати своє резюме та мотиваційний лист за адресою (бажано англійською мовою, звісно, можно також українською мовою).