Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.04.2021

Кредитный експерт

Forward Bank
Банки
  • Регион:Красноград

Forward Bank запрошує тебе стати частиною сильної команди професіоналів.

Ми успішно розвиваємося з 2006 року. Пріоритетом нашої діяльності є якісне обслуговування приватних клієнтів. Особливу увагу ми приділяємо сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям.

Наразі ми активно розвиваємо регіональну мережу і прагнемо бути представленні по всій території України, навіть у маленьких містах і селах.

Тому, ми запрошуємо тебе стати Кредитним експертом, представником Forward Bank у твоєму місті та пропонуємо тобі взаємовигідне партнерство.

Ми пропонуємо:

  • динамічну та стабільну роботу у команді професіоналів інноваційного банку з розвиненою корпоративною культурою (ми у соціальних мережах Facebook та Instagram @ForwardBankTeam)

  • ти зможеш побудувати бізнес разом з Forward Bank

  • ти зможеш працювати за власним розкладом, є можливість сумісництва

  • у нас діє прозора система винагороди, ти матимеш можливість впливати на рівень свого заробітку та отримаєш конкурентоспроможний дохід, який безпосередньо залежить від якісних і кількісних показників продажів

  • ти матимеш можливість участі у додаткових бонусних програмах

  • у нас доступне дистанційне навчання продуктам і технікам продажу

  • розпочнеш банківську кар'єру, отримаєш можливість самореалізації, подальшого зростання і розвитку разом з Forward Bank

Чим ти будеш займатися:

1. Залучення нових Клієнтів Банку, розвиток мережі продажів у своєму місті

2. Забезпечення якості роботи з Клієнтами Банку, надання якісного сервісу з продажу банківських послуг

3. Консультування Клієнтів Банку щодо програм споживчого кредитування

4. Формування пакетів клієнтських справ і передача їх в офіс Банку.

5. Планування, адміністрування, контроль і аналіз роботи з проведення заходів, спрямованих на підвищення обсягу продажів

Якщо Ти маєш проактивну життєву позицію, готовий до амбіційних викликів, до нового досвіду та знань, ми раді вітати тебе у команді Forward Bank!

Відправляй своє резюме відгуком на дану вакансію або телефонуй за номером тел. 0996243672, 0936363235 Константин, 067 538 92 29 Відділ з підбору персоналу