Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
16.12.2020

Кредитний експерт

Forward Bank
Банки
 • Регион:Нетешин

Forward Bank запрошує тебе стати частиною сильної команди професіоналів.

 

Ми успішно розвиваємося з 2006 року. Пріоритетом нашої діяльності є якісне обслуговування приватних клієнтів. Особливу увагу  ми приділяємо сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям.

 

Наразі ми активно розвиваємо регіональну мережу і прагнемо бути представленні по всій території України, навіть у маленьких містах і селах.

Тому, ми запрошуємо тебе стати Кредитним експертом, представником Forward Bank у твоєму місті та пропонуємо тобі взаємовигідне партнерство.

 

Ми пропонуємо:

 • динамічну та стабільну роботу у команді професіоналів інноваційного банку з розвиненою корпоративною культурою (ми у соціальних мережах Facebook та Instagram @ForwardBankTeam)

 • ти зможеш побудувати бізнес разом з Forward Bank

 • ти зможеш працювати за власним розкладом, є  можливість сумісництва

 • у нас діє прозора система винагороди, ти матимеш можливість впливати на рівень свого заробітку та отримаєш конкурентоспроможний дохід, який безпосередньо залежить від якісних і кількісних показників продажів

 • ти матимеш  можливість участі у додаткових бонусних програмах

 • у нас доступне дистанційне навчання продуктам і технікам продажу

 • розпочнеш банківську кар'єру, отримаєш можливість самореалізації, подальшого зростання і розвитку разом з Forward Bank

 

Чим ти будеш займатися:

 1. Залучення нових Клієнтів Банку, розвиток мережі продажів у своєму місті

 2. Забезпечення якості роботи з Клієнтами Банку, надання якісного сервісу з продажу банківських послуг

 3. Консультування Клієнтів Банку щодо програм споживчого кредитування

 4. Формування пакетів клієнтських справ і передача їх в офіс Банку.

 5. Планування, адміністрування, контроль і аналіз роботи з проведення заходів, спрямованих на підвищення обсягу продажів

 

Якщо Ти маєш проактивну життєву позицію, готовий до амбіційних викликів, до нового досвіду та знань, ми раді вітати тебе у команді Forward Bank!

Відправляй своє резюме відгуком на дану вакансію або телефонуй за номером тел. 068 538-61-57 Юрій, тел. 067 538 92 29 контактна особа Тетяна Відділ з підбору персоналу