Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Інкасатор

16 000 — 20 000 ₴  
АККОРДБАНК, ПуАО, КБ
1 месяц назад
04 апреля 2023
Киев

-бездоганна репутація, досвід роботи в інкасації,

-наявність дозволу на зброю, уміння використовувати зброю,

- водійській досвід без ДТП від 4 років, знання міста, дбайливе відношення до авто,

-Знання і дотримання правил забезпечення схоронності валютних та інших цінностей під час інкасації коштів і перевезення валютних та інших цінностей, 

-Здійснення інкасації коштів клієнтів Банку від кас клієнтів Банку до каси Банку або каси іншої банківської установи.

-. Здійснення доставки валютних та інших цінностей, у тому числі розмінної монети та банкнот дрібних номіналів, від каси Банку до кас клієнтів Банку.

- Здійснення доставки валютних та інших цінностей по маршруту, обумовленому заявкою клієнта Банку.


 Здійснення інкасації коштів від каси Банку до банкомату та у зворотному напрямку, від банкомату/ПТКС іншої банківської установи (клієнта) до каси Банку або до  каси іншої банківської установи (клієнта). 

-Здійснення, при отриманні сумки (мішка) із цінностями, перевірки цілісності сумки (мішка), а також перевірки цілісності шпагату, пломби та перевірки коректності заповнення відповідних даних в документах до сумки (мішка) та їх подальше підписання.

- Проведення перевірки під час приймання касет банкомату/ПТКС цілісності касет і пломб, відповідності відбитка пломбіру наданому примірнику зразка пломб, звірка інформації на ярликах до касет із відповідною інформацією, зазначеною в Маршрутному листі, у складі бригади інкасації. 

- Забезпечення збереження ключа від модуля управління банкомату, конверту з кодом кодового замка сейфа банкомату, ключа від сейфа банкомату, адміністративної картки.

- Знання порядку та послідовності дії на маршруті в разі виникнення нестандартних та надзвичайних ситуацій.

- Ведення регістрів аналітичного/синтетичного обліку (довідок, реєстрів, книг, журналів тощо).

- Виконання обов’язків чергового інкасатора під час виконання його функцій.

- Ретельне вивчення нормативно-правових документів, що безпосередньо відносяться до діяльності Відділу.

-Дотримання комерційної та банківської таємниці, нерозголошення службової інформації та персональних даних, іншої інформації з обмеженим доступом.

- Дотримання при виконанні функціональних обов’язків вимог нормативно-правових актів Національного банку України та чинного законодавства України, розпорядчих та внутрішніх нормативних документів Банку.

-Дотримання та виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, правил поводження з устаткуванням та іншими засобами.

Борисюк Олександр

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: