Поиск работы на robota.uaukraine

Інкасатор- водій

12 000 — 15 000 ₴  
АККОРДБАНК, ПуАО, КБ
6 дней назад
16 марта 2023
Николаев
Полная занятость

. Доставка валютних та інших цінностей по маршруту, обумовленому заявкою клієнта.

-безаварійний досвід роботи

-якісне виконання роботи водія, дбайливе ставлення до інкасаторського автомобіля

- бездоганна репутація

-Здійснення доставки підкріплень чи/або вивезення надлишків валютних та інших цінностей до/з відділень Банку, перевезення валютних та інших цінностей між касою Банку та Національним банком України, між касою Банку та іншими банківськими установами.

- Перевезення валютних та інших цінностей між іншою банківською установою та Національним банком України, між іншими банківськими установами, та між філіями і відділеннями іншої банківської установи. 

-Здійснення інкасації коштів від каси Банку до банкомату/ПТКС Банку та у зворотному напрямку, від банкомату/ПТКС іншої банківської установи (клієнта) до каси Банку або до  каси іншої банківської установи (клієнта).  

- Перевірка при отриманні сумки (мішка) з валютними цінностями її (його) цілісності, а також перевірка цілісності шпагату, пломби, відповідних даних на документах до сумки (мішку) та здійснення їх підписання.

- Перевірка цілісності касет і пломб, відповідність відбитка пломбіру наданому примірнику зразка пломб, звірка інформації на ярликах до касет із відповідною інформацією, зазначеною в Маршрутному листі, у складі бригади інкасації під час приймання касет банкомату/ПТКС. 

Ирина

Похожие вакансии

Похожие вакансии по профессиям: