Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер з продажу (нерухомість)

10 000 — 100 000 ₴   % від продажу
NID Company
2 месяца назад
11 ноября 2022
Ирпеньул. Ирпень,ул.Садова 31

Наш колектив потребує доповнення, можливо саме Вами!  не дивлячись на війну, ринок нерухомості працює на всю. Колеги, які дійсно працюють знають про, що ми!В такі часи немає часу когось вчити, бо ринок швидкий і новий людям зараз буде дуже важко стати професійними рієлторами, а нам не вистачає саме таких!
Тому сьогодні шукаємо ТІЛЬКИ РІЄЛТОРів, які вже мають досвід роботи (можна не в нашому регіоні, можливо переїхали нещодавно) або рієлторів, яким складно працювати самотужки на сьогодні. Можливо хтось працював в агенції, яка вже не працює і не готовий працювати без колективу. Нам потрібно буквально 2,3 людини, які знають, що таке бути рієлтором - готові їхати на перегляди по всьому Бучанському регіону, приймати клієнтів і опрацьовувати об'єкти.
Умови співпраці будуть достойні! Все в залежності від ваших здібностей і амбіцій! Наше агенство працює на ринку більше 6 років. Частина колективу більше 13 років. Тому є чим поділитись! Надіюсь ми знайдемо своїх!Для співбесіди телефонуйте Оксана Показать контакты (097) 833 58 81 або Наталія Показать контакты (066) 405 53 28

Наталья Помазан

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: