Поиск работы на robota.uaukraine
company-link

Фахівець моніторингового центру

KERNEL
6 дней назад
20 марта 2023
Черноморск
В офисе/на месте
Полная занятость

Фахівець моніторингового центру

Стабільна робота. Гідна оплата. Надійна команда

Шукаєте роботу? Kernel – найкращий роботодавець України і лідер українського агросектора. Ми вирощуємо зернові та виготовляємо соняшникову олію, яку експортуємо у понад 80 країн світу! Ви знаєте нас за брендами «Стожар», «Щедрий Дар», «Чумак». Наша мета – стабільне лідерство і побудова потужної команди, яка готова змінювати уявлення про сучасний аграрний бізнес. Ми створюємо умови, в яких хочеться працювати і досягати більшого, даємо надійне фінансове підґрунтя і турбуємося про безпеку кожного.

Що на вас чекає:

  • Гідна оплата
  • Стабільність
  • Повний компенсаційний пакет
  • Комплексна підтримка на період пандемії

Поле діяльності:

  • Через систему відеоспостереження здійснювати контроль руху, ввезення-вивезення сировини, продукції, переміщення товароматеріальних цінностей на території підприємства
  • Контролювати основні виробничі процеси
  • Здійснювати контроль порядку виконання працівниками підрядних організацій, співробітниками підприємства, відвідувачами дотримання встановлених правил на підприємстві, пропускного та внутрішньооб'єктового режимів.

Бажаний досвід:

  • Бажаний досвід роботи на аналогічній посаді

Локація:

Трансбалктермінал, м. Чорноморськ

Контактна особа: Єршова Марія.

Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.

Це оголошення не є рекламою.

Марія Єршова

vacancy bottom banner

KERNEL Проверенная

АПК (Агропромышленный комплекс) Сайт компании
KERNEL

больше 500  сотрудников

    Похожие вакансии