Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
05.02.2020

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики

KERNEL
АПК (Агропромышленный комплекс)

  Кернел - найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки, ключовий постачальник і виробник бутильованої олії на внутрішній ринок (ТМ "Щедрий дар", "Стожар", "Чумак домашня», «Чумак золота» , «Любонька"), оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

   

  Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики

   

  Вимоги до кандидата:

  · Вища або спеціальна освіта.

  · Досвід роботи на позиції слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики - не менше 1 року.

  · Цілеспрямованість, комунікабельність, орієнтація на результат, вміння працювати в команді.

   

  Функціональні обов'язки:

  · Монтаж, налаштування, обслуговування контрольно-вимірювальних приладів та контролерів управління технологічними процесами.

   

  Умови праці:

  · Офіційне оформлення.

  · Офіційна заробітна плата.

  · Соціальний пакет.

   

  Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

  Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

  В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.