Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Emergency Project Officer

ACTED
1 месяц назад
30 марта 2023
Днепр

ACTED — французька неурядова організація, заснована в 1993 році, яка підтримує вразливі верстви населення, які постраждали від гуманітарних криз у всьому світі. ACTED надає постійну підтримку вразливим громадам шляхом забезпечення стійкості післякризових заходів та готовності до довгострокових викликів, що стоять перед населенням, з метою подолання циклу бідності, сприяння розвитку та зменшення вразливості до катастроф. Наші співробітники завжди готові реагуванню в надзвичайні ситуації, підтримці та відновленню сталого розвитку через 450 проектів у 39 країнах. 

Під керівництвом Emergency Projects Coordinator та за технічної підтримки Координатора проектів WASH/Shelter/Partnership, він/вона відповідатиме за своєчасне впровадження Emergency Response Mechanism(ERM) ACTED на сході України.
Фахівець з питань надзвичайних ситуацій надаватиме підтримку в плануванні, реалізації та звітності щодо Механізму реагування на надзвичайні ситуації ACTED, який полягає в наданні основних предметів першої необхідності в секторах WASH, Shelter та продовольчої допомоги прифронтовим територіям. Залежно від потреб проекту, це може включати проведення оцінки потреб, координацію та управління розподілом гуманітарної допомоги, а також координацію з місцевими органами влади, місцевими партнерами та іншими зацікавленими сторонами з метою забезпечення своєчасної та ефективної реалізації проекту.

ФУНКЦІЇ:

 Планування проектів 

- Спільно з Emergency Projects Coordinator та Emergency Response Team (ERT) підтримувати планування етапів реалізації проектів у своїй області.

 - Надавати підтримку в організації та відвідуванні зустрічей із зовнішніми учасниками для покращення координації між місцевими органами влади, гуманітарними організаціями та агентствами ООН з метою сприяння безперешкодному впровадженню проекту.

 - Просування та обмін ідеями щодо вдосконалення та внесення необхідних змін у діяльність на основі отриманого досвіду та рекомендацій щодо найкращих практик (внутрішні та зовнішні рекомендації кластерів ACTED).

  Реалізація проектів

 • Спільно з Emergency Projects Coordinator та відповідною проектною групою підтримувати реалізацію відповідних проектних заходів, які можуть включати, але не обмежуватися наступним
 • проведення швидкої оцінки потреб на місцях
 • на основі даних оцінки допомагати у визначенні конкретних місць реалізації проектів
 • управління розподілом коштів у безпечний та прозорий спосіб, а також підготовка та забезпечення належного заповнення всієї відповідної проектної документації
 • надання підтримки та рекомендацій громадським організаціям , які здійснюють діяльність на цільовій території, включаючи моніторингові візити та надання відповідного конструктивного зворотного зв'язку для забезпечення досягнення необхідних етапів згідно з графіком проекту;
 • взаємодія з місцевими органами влади, місцевими організаціями та іншими зацікавленими сторонами на постійній основі з метою інформування про хід реалізації проекту та отримання відповідних дозволів, співпраці чи підтримки (за необхідності).
 • Забезпечити, щоб діяльність була спрямована на найбільш вразливі групи населення, а бенефіціари були відібрані відповідно до критеріїв програмної адресності та інструкцій донорів, а також згідно зі стандартами ACTED.
 • Відстежувати хід виконання заходів відповідно до попередньо затвердженого робочого плану та індикаторів проекту разом з Координатором проектів у надзвичайних ситуаціях та Групою реагування на надзвичайні ситуації, а також вживати відповідних заходів для коригування проектної діяльності у разі необхідності.
 • Передбачати та пом'якшувати повсякденні перешкоди/проблеми, а також вирішувати будь-які непередбачувані проблеми під час реалізації проекту, в тому числі вносити інформацію до реєстру проектних ризиків ACTED.
 • Швидко виявляти проблеми, які можуть призвести до програмних або репутаційних ризиків для ACTED та її донорів, і
 • негайно повідомляти про такі проблеми регіональному координатору та відповідній команді проекту / команді з питань аудиту та прозорості (залежно від ситуації); та
 • на вимогу, брати участь у процесі/рішеннях щодо пом'якшення/подолання таких ризиків.
 • За необхідності, розробляти зовнішні комунікаційні матеріали та забезпечувати їх належну презентацію/розповсюдження серед партнерських гуманітарних організацій, органів державної та місцевої влади (безпосередньо або через групу зв'язку ACTED за вказівкою).

Внутрішня звітність і координація

 • Регулярно підтримуйте зв'язок з логістичною та/або фінансовою командами для полегшення процедур FLAT проекту.

Досвід та навички

 • Щонайменше 1 рік досвіду роботи в гуманітарному секторі та/або секторі розвитку (бажано).
 • Вища освіта в галузі соціальних наук, політології, державного управління, наукових досліджень або у відповідній сфері буде вважатися перевагою.
 • Готовність до поїздок до населених пунктів, розташованих поблизу лінії зіткнення, у складних з точки зору безпеки умовах, а також до можливих частих ночівель на базах ACTED (Добропілля, Харків, Дніпро та інші, до 60% часу).
 • Добре знання роботи систем місцевого самоврядування.
 • Попередній досвід написання звітів та записок, проведення презентацій.
 • Підтверджена здатність працювати автономно та дистанційно, з хорошими навичками звітування.
 • Підтверджене вміння працювати в Microsoft Excel, Word та Outlook.
 • Вільне володіння українською мовою та робочі знання усної та письмової англійської мови є обов'язковими (і будуть оцінюватися під час співбесіди).
 • Мотивованість працювати в команді в мультикультурному середовищі, що вимагає гнучкості та здатності працювати в стислі терміни
 • Готовність подорожувати до інших офісів ACTED.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати резюме українською чи англійською мовою вказавши в темі листа посаду, на яку претендують (повідомлення без вказання посади не розглядатимуться). Тільки вибрані кандидати будуть запрошені на співбесіду. ACTED — роботодавець рівних можливостей.

Андрій

Похожие вакансии по профессиям: