Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер з продажу, інженер-консультант, технічний спеціаліст

13 000 — 15 000 ₴  
1 месяц назад
12 апреля 2023
Сумы


Освіта: вища технічна або мінімум технікум (технологія машинобудування, авіабудування). Бажано спеціалізація «Технологія машинобудування», «Верстати, інструмент, механічна обробка металлів».

Вимоги до досвіду роботи: досвід роботи по спеціальності 1-3 роки, кандидат можливо працював аба працює з інженерної спеціальності (цеховий інженер-технолог, розробка програм для верстатів з ЧПК, відділ головного технолога і т.д.), гарна комунікабельність, навченість, старанність, відповідальний. Наявність прав категорії В обов’язково або бажано, стаж водіння, наявність автомобіля та знання англійської мови вітається. Готовність до відряджень. (ПК — рівень та програми, іноземні мови, наявність водійських прав, авто, і т.п.) 

Умови праці: 

Форма оформлення трудових відносин: офіційне працевлаштування. 

Тривалість випробувального терміну становить не більше трьох місяців. 

Заробітна плата на випробувальний термін (ВТ) 13000 грн, після ВТ 15000 грн ставка плюс відсотки від продажу, при виконанні планів продажу ставка з кожним роком підвищується. 

Додаткові виплати, соціальні гарантії та пільги згідно КЗпП України, телефонний зв’язок, відрядження оплачуються, бонуси - відсотки від продажу. 

Графік роботи (час роботи, вихідні): з 8.30 до 17.00, вихідні субота, неділя. 

Наявність відряджень по Україні.

Обов’язки: 

забезпечення плану продажу мастильних матеріалів, змащувально-охолоджуючих рідин (ЗОР), металорізального інструмента. Просування європейських брендів ЗОР та інструменту на ринку України. Вести клієнтську базу та розширювати її. Технічний супровід клієнтів та продуктів, що продаються, оформлення договорів.

Сайт: www.npp-novacia.com.ua

Роман Погрібний

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: