Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Junior QA Engineer

UBRAINIANS
3 недели назад
01 марта 2023
Киев

UBRAINIANS

Ми розробляємо застосунки з 2014 року. Нашими клієнтами переважно є стартапи з усього світу. Нещодавно ми вивели на ринок наш власний продукт — інструмент для впорядкування щоденної роботи крихітного бізнесу.

Кого ми шукаємо

Нам потрібна людина з аналітичним складом розуму, прискіплива, уважна до деталей, з високим рівнем перфекціонізму та вимог до якості будь-чого, що буде рада постійному розвитку і вивченню нового для покращення власної продуктивності і загального результату. Ми шукаємо людину з позитивним світоглядом, що залюбки працюватиме в команді.

УВАГА: вам знадобиться англійська на рівні, достатньому щонайменше для впевненої роботи з документацією.

Що вам потрібно знати

Вам знадобляться загальні знання щодо того, як працюють вебсайти та застосунки, як і для чого вони спілкуються з серверами, що таке API, протокол HTTP, бази даних. Корисними будуть навички взаємодії з консоллю браузеру тощо.

Також, потрібно розуміти з чого складається процес розробки програмного забезпечення, як має відбуватися тестування, як фіксуються помилки, як перевіряється їх усунення.

Додатково вітається досвід роботи з трекінговими системами.

Що ми пропонуємо

У нас ви отримаєте різнобічний досвід, підтримку колег, відповіді та поради, гнучкий графік та можливість комфортно працювати в дружній атмосфері невеликої команди над цікавими задачами.

Дмитро Сікорський

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: