Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
03.12.2019

Головний бухгалтер (ст. м. Видубичі)

Retail Group
Торговля розничная / Retail

  Компанія пропонує: гідну і своєчасну оплату праці (без затримок (!), за відпрацьований місяць), 20% знижки на харчування в корпоративній їдальні, широкі можливості кар'єрного росту та професійного розвитку, корпоративний мобільний зв'язок, дружний колектив.

   

  Графік роботи: 5 робочих / 2 вихідних, з 9.00 до 18.00.

   

  Обов'язки:

  • Комплексне ведення бухгалтерського та податкового обліку;
  • Контроль договорів на всіх ділянках діяльності підприємства;
  • Проведення реалізації з випискою і реєстрацією податкових накладних;
  • Складання всіх всіх видів податкової та фінансової звітності, включаючи розрахунок податку на землю, екологічний податок, податок на нерухомість, самостійне проходження перевірок в тому числі регулярних зустрічних, податкове планування, складання щомісячних внутрішніх звітів за запитом керівника;
  • Проходження міжнародного аудиту, звірка, збір документів від постачальників.

   

  Вимоги:

  • Досвід роботи на посаді головного бухгалтера від 2-х років в сфері послуг (здача в оренду, ремонтні роботи, валюта, реклама);
  • Практичні глибокі знання всіх ділянок роботи в бухгалтерії, податкового і бухгалтерського обліку;
  • Впевнений користувач M.E.Dok, Microsoft Office, SAP.

  ---

  Якщо Вас зацікавила дана вакансія, і Ви відповідаєте вимогам, будь ласка, направляйте резюме із зазначенними побажаннями щодо рівня заробітної плати.

   

  Стандартний термін розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом двох тижнів означає, що, на жаль, на сьогодні у нас немає відповідних вакансій.

  При цьому Ваше резюме буде збережено в нашій базі даних і якщо відповідна вакансія з'явиться в майбутньому, ми запропонуємо її Вам для розгляду.